Arama Logo

Muriqi ve Fenerbahçe yeniden çok yakın

Lazio Teknik Direktörü Sarri’nin kadroda düşünmediğini açıklamasının ardından Muriqi’nin Fenerbahçe'ye kiralanması artık an meselesi.
6
MURIQI VE F.BAHÇE YENİDEN ÇOK YAKIN

Fenerbahçe, yeni sezon öncesi transferde üçüncü bombayı Vedat Muriqi ile patlatmaya hazırlanıyor.

5
SON MÜJDE SARRİ'DEN GELDİ

Sarı-Lacivertliler’e son müjde Maurizio Sarri’den geldi. Lazio’nun yeni teknik patronu, değişen sistem sonrası elindeki üç forvetten birini yollama kararı almıştı. Tecrübeli çalıştırıcı tercihini Muriqi’den yana kullandı ve bu kararını oyuncuya da iletti.

4
TRANSFERİN ÖNÜNDE ENGEL KALMADI

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Böylece Kosovalı yıldızın Fenerbahçe’ye dönüşünün önünde hiçbir engel kalmadı.

3
OPSİYON ISRARI YOK

Yönetim bir süredir Lazio ile görüşme halindeydi ve Muriqi’nin kiralanması konusunda anlaşma sağlamıştı. Ancak satın alma opsiyonu için taraflar ortak noktada buluşamamıştı. Sarı-Lacivertliler’in bu konuda ısrarcı olmayarak transferi bir an önce bitirmeye çalışacağı öğrenildi.

2
HAYALİNİN PEŞİNDE

Çocukluğundan beri Fenerbahçe taraftarı olan Muriqi, bu nedenle Rizespor’da oynarken Galatasaray da kendisini çok istemesine rağmen Sarı-Lacivertliler’i tercih etmişti. 27 yaşındaki forvet, yaptığı her açıklamada, “Avrupa’da oynamak isterim ama Fenerbahçe’de şampiyonluk yaşamadan ayrılmayı düşünmüyorum” diyordu. Ancak Muriqi, Lazio’nun teklifinin kulüp için cazip olması nedeniyle hayalini gerçekleştiremeden ayrılmak zorunda kalmıştı. Yıldız futbolcu şimdi yarım kalan hikayeyi tamamlamak ve hayaline kavuşmak için dönmeye hazırlanıyor.

1
İSTANBUL'A GELDİ

Öte yandan Vedat Muriqi, sürpriz bir şekilde İstanbul'a geldi. Kosovalı oyuncunun sarı lacivertlilerle görüşmelerde bulunacağı da iddia edildi.