Arama Logo

Michy Batshuayi'den şampiyonluk yorumu
11
MICHY BATSHUAYI'DEN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Michy Batshuayi, kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. İşte Belçikalı futbolcunun sözleri....
MICHY BATSHUAYI'DEN AÇIKLAMALAR
10
"TAKIMLA İLGİLİ GÜZEL HİSLER TAŞIYORUM"
"Takımla ilgili güzel hisler taşıyorum. Özellikle son oynadığımız maçta iyi bir performans gösterdiğimizi ve Fenerbahçe'nin güçlü yönlerini gösterebildiğimizi düşünüyorum."
\
9
"ÖNEMLİ MAÇLARI KAÇIRDIM"
"Sakatlığımdan dolayı üzgün olduğumu söyleyebilirim. Çok önemli maçlarda takımımı yalnız bıraktım ve bu yüzden de özür diliyorum. Ancak iyi bir şekilde hazırlandım ve iyi bir dönüş yaptığımı düşünüyorum. Yazık olan şu ki önemli maçlarda takımımla beraber olamadım."
\
8
"ACI ÇEKMEK ZORUNDAYIZ"
"Antrenmanlarda çok sıkı çalışıyoruz ve acı çekiyoruz. Çekmek de zorundayız başarılı olmak için. Beraber acı çekiyoruz ve bu takımın arasında iyi bir bağ oluşturuyor. Birbirimizi sürekli olarak cesaretlendiriyoruz ve bu da motivasyonumuzu yukarı çekiyor."
\
7
"LİG BİZİM ELİMİZDE DEĞİL"
"Kesinlikle şampiyon olabileceğimize inanıyoruz. Hala oynanacak maçlar var. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki ligdeki durum bizim elimizde değil, rakibimizin puan kaybetmesini bekleyeceğiz. Şunun da bilincindeyiz; kaybetmememiz gereken çok fazla puan kaybettik ve bu durumdan dolayı çok üzgünüz."
\
6
"OLMASI GEREKEN BU"
"Benim hedefim her zaman takıma katkı sağlamak. Kişisel olarak da ofansif olarak yapmam gereken şeylere odaklanıyorum. İşimi iyi yapmak zorundayım ve olması gereken de bu."
\
5
"ASİST YAPINCA ÇOK MUTLU OLUYORUM"
"Asist yapınca çok mutlu oluyorum ancak asist sayım az diyebilirim. Maçta da görmüşsünüzdür, asist yaptığımda da gol atmış gibi seviniyorum. Bu, takımın arasındaki bağı gösteren bir durum."
\
4
"İYİ BİR BAĞ OLUŞTURDUK"
"Sürekli olarak takımla konuşma halindeyiz. Tüm hücum oyuncularının gol attığını görüyoruz takımda ve kim gol atarsa atsın herkes kendisi gol atmış gibi seviniyor. İyi bir bağ oluşturmuş durumdayız ve takım için çok pozitif bir durum bu."
\
3
"TEK AMACIM MAÇLARI KAZANMAK"
"Gol rekorumu kırmak gibi bir düşünce içinde değilim şu anda. Tek amacım kalan 3 maçımızı kazanmak."
\
2
"ÇOK BASİT BİR İNSANIM"
"İnsanlar benim komplike bir insan olduğumu düşünüyor ancak ben çok basit bir insanım. Bu yüzden de İstanbul'un sokaklarında gezmeyi seviyorum."
\
1
"2 KUPAYI DA KAZANABİLİRİZ"
"Taraftarlarımıza mesajım şu: Umuyorum bütün maçlarımıza gelirsiniz ve sizin desteğinizi arkamızda hissederiz. Ben inanıyorum ki bu sezon 2 kupayı birden müzemize getirebiliriz."
\