Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan gündeme dair yorumlar
13
MEHMET DEMİRKOL DEĞERLENDİRDİ
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN Manşet programında Süper Lig'de oynanan maçları ve gündemi değerlendirdi.
12
ÖMER FARUK'U DEĞERLENDİREMEYİZ
Ömer Faruk'u bu maçta değerlendiremeyiz. Değerlendirilebilecek bir ortam yok. Neye bakarak değerlendireceğiz.  Sivas, Fenerbahçe'ye iyi hazırlanmış.
11
EMRE NİYE BAŞLAMIYOR
Fenerbahçe konuşurken iki şey önemli. Birincisi neden yeni bir şeyler denenmiyor, neden Emre ilk 11 başlamıyor? Emre, girdiğinde Fenerbahçe toparlanıyor. Emre ile niye başlanmıyor o zaman. Ben bunu anlamıyorum. İkincisi bu takıma gelecek sezon ciddi şekilde bir transfer gerekebilir. Bu değişimi yapmak zor.
10
VEDAT VEGAN OLMUŞ
Vedat'ın eşi çiğ etle besliyorum diyordu ya, Vedat vegan olmuş şimdi. Onda o gücü kuvveti göremiyorum. Olmuyor şu anda.
9
DEMEK Kİ OLUYORMUŞ
Rıza Hoca'nın hakkını vermemiz lazım. Sivas, 4 Türk oyuncuyla oynadı. Yabancı sınırlamasına uyarak oluyormuş demek ki. İşi biraz daha iyi yönetebilseler belki şu anda şampiyonluk potasında olacaklardı. Milli Takım seviyesinde oyuncuları oynatarak başarı elde ettiler, demek ki yapılabiliyormuş.
8
FUTBOLCUNUN KONUŞMA ALANI
Asıl konuşma alanı sahadır. Oyuncu için konuşulacak tek yerdir. Alper Potuk çıkar, işini yapar, sürekliliği olur VE işini yapar. Sonrasında ben ne dersem diyim, ne önemi var zaten.
7
MUSLERA BIRAKMAZ
Emin Bayram, Galatasaray'da oynar, Okan da oynar. Ama ikisi bir arada oynayınca o penaltı pozisyonu ortaya çıkıyor. Muslera orada Emin'e topu bırakmaz mesela. Hamlık diyebiliriz buna.
6
EMRE ARTIK YAPAMIYOR
Emre Akbaba, Galatasaray'a neden transfer oldu? İş bitirici olduğu için. Gol atar, asist yapar ama artık bunları yapamıyor.
5
AMAÇ VİTRİNDE TUTMAK
Galatasaray'ın en büyük yatırımlarından birisi Belhanda. Bu oyuncuyla ilgili en büyük hayal bir-iki hafta sonra satılması. Hocanın oynatıyor olma sebebi bence vitrinde tutmak. Bu kadar maliyetli oyuncu kenarda oturtamazsın.
4
POTANSİYELİN ALTINDA KALDI
Emin'e dönüp bir şey söylemek mümkün değil, daha 16 yaşında ama potansiyelinin en altında kalanı düşününce Seri diyebiliriz. Çok basit top kayıpları yaptı.
3
ANLAŞMA KÖTÜ DEĞİL
Arda Turan Galatasaray'da haberi hakkında Mehmet Demirkol: "Oynadığı sürece Arda Arda'dır, Barcelona'da 7 numara giymiş bir adam. Anlaşmaya kötü diyemem çünkü oynadığı kadar alacak."
2
REAKSİYONU ÖNEMLİ
Şampiyonun belli olma ihtimali var matematiksel olarak. Trabzonspor'un nasıl reaksiyon göstereceği önemli. Geçen hafta neredeyse isabetli şut çıkaramadılar.
1
DURUMUMUZU ANLATIYOR
Hatay bunu hak ediyor, güzel bir şehir. Ben Gökhan Zan adına sevindim. Bir taraftan durumumuzu da anlatan bir durum var. Mehmet Hoca, Hatayspor'un bu sezonki 3. teknik direktörüydü. Bir taraftan buna da bakmamız lazım.