Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan gündem değerlendirmesi!
9
DEMİRKOL'DAN YORUMLAR...
Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, beIN Manşet programında gündemi değerlendirdi.
8
"ÖZLEM GİDERİYORUZ"

"Zamanı geçirmek lazım. Kitap okuyoruz, film-dizi seyrediyoruz. Yürüyüş yapıyoruz. Çocuklarla birbirimize vakit ayırıyoruz. Az görüşüyorduk, daha fazla görüşüp özlem gideriyoruz."

7
"EĞER NORMALE DÖNERSE..."
"Bugün eğer normale yavaş yavaş dönmeye başlarsak bu işin minimumu Haziran başı olacaktır. İyi senaryodur bu. Bu olursa, Temmuz sonuna kadar her şey biter."
6
"KİMİN HAKKI VAR BUNA?"
"Ben bu sezonun yakılacağını düşünmüyorum, kimin hakkı olabilir ki Liverpool'un şampiyonluğunu almaya?"
5
"AĞUSTOS'TA BAŞLANACAKSA BAŞLANIR"
"Ağustos'ta başlanacaksa başlanır, Eylül'de biter. Bir ara daha verilir gerekirse, gerekmezse verilmez, yeni sezona başlar.''
4
"PLAY-OFF'LU SİSTEM OALBİLİR"
''Kasım'a kadar mı başlayamadı futbol? Kasım-Aralık'ta bu sezon bitirilir, Ocak'tan sonra başka bir formatta, play-off'lu elemeli yeni sezon oynanır."
3
"ÖNÜMÜZDEKİ SENE OYNANMAZSA..."
"Futbol önemli bir yer tutuyor dünya GSMH'sında ama tabii ki ana iş kolu değil. Kötü bir senaryoda her yerde problem olur. Önümüzdeki sezon da futbol oynanamaması demek, birçok şeyin durmasına sebep olur."
2
"BİR DEĞİŞİM OLACAĞI KESİN"
"Her şey değişti. Bütün sosyal protokol değişti. Bu ciddi bir kriz. Sonrasında büyük bir değişim olacağı kesin. Bu bir savaş gibi neredeyse, birçok yer dondu. Sonrasında da değişim olacak, her şey yeni olacak.
1
"FUTBOL İLE NBA BİR DEĞİL"
"Futbol sistemiyle NBA sistemi başka. Avrupa futbolu, takas sistemini kabul etmez."