Arama Logo

Mehmet Büyükekşi'den Kuntz itirafı
5
MEHMET BÜYÜKEKŞİ'DEN KUNTZ İTİRAFI

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, yolların ayrıldığı Stefan Kuntz, Vincenzo Montella tercihi ve Hamit Altıntop'la ilgili açıklamada bulundu.

MEHMET BÜYÜKEKŞİ'DEN KUNTZ İTİRAFI
4
"GEREKLİ OLMAYAN SÖZLER"

"Ben hep istikrardan yanaydım. Stefan Kuntz'un basın toplantısını dinlemedim. Gerekli olmayan sözler. Ben birlik beraberlik diyorum, o şikayet ediyor. Kendisine kimsenin sahip çıkmadığını falan söylemiş. Ben, kendisine devamlı sahip çıktım. Bu işi sahada futbolcular ve teknik ekip kazanacak. Baktım ve arada bağların koptuğunu gördüm. Bundan sonrası risk olacaktı. Hoca, futbolcuları suçladığında, endişeye düştüm. Soyunma odasına gittim, hoca sinirli ve hiç tepki vermedi. Ben ise 'Sonucun önemi yok, işimiz bakalım' diyecekken; hocayı agresif gördüm. 'Geçmiş olsun' dedim ve çıktım. Sonrasında 'Hoca ayağına ateş etti' dedim"

\
3
"MONTELLA'YA DA SÖYLEDİM"

"EURO2024'e katılmaya çok önem veriyoruz. Almanya'da evimizde gibi olacağız. Vincenzo Montella'ya da söyledim, hedefimiz sadece gruplara kalmak değil. Yunanistan, Avrupa Şampiyonası düzenledi ve şampiyon oldu. Türkiye'nin de 2032'de şampiyon olması lazım."

\
2
NEDEN MONTELLA?

"Detaylı açıklamayı çarşamba günü 14:00'te basın önünde yapacağız."

NEDEN MONTELLA?
1
HAMİT ALTINTOP NEDEN GİTSİN

"Hakan Çalhanoğlu, Milli Takım'ın kaptanı. Bu yüzden onunla da görüştük. Hamit Altıntop 'Şöyle yaptı, böyle yaptı. O da ayrılsın' deniyor. Böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Hamit Altıntop bir kararı tek başına almıyor ve öyle bir yetkisi de yok! Başarılı olmak için birlikte karar alıyoruz. Sorumluluk ise yönetimin."

HAMİT ALTINTOP NEDEN GİTSİN