Arama Logo

Manchester City'den Arda Güler raporu!

Manchester City, Fenerbahçe'nin yıldızı Arda Güler’i izlemesi için kupadaki Rizespor ve ligdeki Kasımpaşa maçlarına gözlemci göndermişti. 17 yaşındaki oyuncu için hazırlanan rapor ortaya çıktı.
6
MANCHESTER CITY'DEN ARDA GÜLER RAPORU

Arda Güler’i Çaykur Rizespor ve Kasımpaşa maçlarında izleyen Manchester City scoutu raporunda, genç yıldızıyla ilgili övgü dolu satırlara yer verdi.

5
MANCHESTER CITY KAPIYI ÇALABİLİR

Fanatik'te yer alan habere göre; İngiliz devinin, bu olumlu rapor sonrasında Arda Güler için Fenerbahçe’nin kapısını çalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

4
"ÖZGÜVENLİ, SORUMLULUK ALIYOR"

Arda Güler’in süperstar olma potansiyeli taşıdığı belirtildi. Oyuncunun henüz 17 yaşında olmasına rağmen sahada kendisine güvenli bir şekilde yer aldığı ve sorumluluk üstlenmekten kaçınmadığı vurgulandı.

3
"OYUNU OKUMA - HIZLI DÜŞÜNME"

Ayrıca Arda’nın oyunu okuma ve hızlı düşünme konusundaki başarısı ile yüksek teknik kapasitesine dikkat çekilerek, “Gelişime son derece açık bir oyuncu” denildi.

2
"TEMPOSU ARTMALI"

Manchester City’li gözlemci, 17 yaşındaki futbolcunun fiziken güçlenmesi ve oyun içinde temposunun artması gerektiğini de belirtti. İngiliz devinin, bu olumlu rapor sonrasında Arda Güler için Fenerbahçe’nin kapısını çalmasına kesin gözüyle bakılıyor.

1
PSG DE İZLİYOR

Diğer taraftan PSG’nin de 17 yaşındaki oyuncu için çok istekli olması, pazarlığın kızışmasını sağlayabilir.