Sporx Extra Arama Logo

Levent Tüzemen: "Şenol Güneş'in istifası istenmeli"




6
LEVENT TÜZEMEN YAZDI
Spor yazarlarından Levent Tüzemen, A Milli Takımımızın EURO 2020'ye puan alamadan vedası sonrası bir yazı kaleme aldı. Tüzemen'in yazısının tamamını Sabah gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.
5
BİRİLERİ BU AĞIR REZALETİN HESABINI VERMELİ

Milli Takım, Lucescu döneminde küme düştü, Rumen hocayı önce tefe koyduk sonra kovduk. Şenol Güneş'le küme düştük; yorum bile yapmadık. EURO 2020'de yürüyerek oynadığımız 3 maçta galibiyeti bırakın berabere bile kalamayıp kalemizde 8 gol gördük ve 0 çekerek turnuvanın en rezil takımı olduk. Birileri bu ağır rezaletin hesabını vermeli.

4
ACİLEN İSTİFA!

TFF acilen itibar erozyonuna uğrayan Şenol Güneş'in istifasını istemeli. Ya da Şenol Güneş "Milli Takım'ı bıraktım" demeli. Yaşanan bu ağır travma sonrasında Milli Takım oyuncuları ile Şenol Güneş artık Dünya Kupası elemelerinde birlikte çalışmamalı.

3
ŞENOL GÜNEŞ DEVAM EDERSE, BEN FUTBOLCU OLSAM...

Yetenekli dediğimiz kadro kariyer olarak dibe vurdu. Kadro yaparken adaleti unutan ve kötü oynayan oyuncularda ısrar eden, tüm eleştirilere karşı inatla direnen Şenol Güneş birçok oyuncunun gözünde güvenini kaybetti. Şenol Güneş göreve devam ederse ben bir futbolcu olsam aday kadroya çağrıldığımda affımı isterim.

2
RIDVAN, TAYLAN, ABDÜLKADİR, OZAN, DORUKHAN,ENES

Milli Takım taktiksel olarak sınıfta kaldıysa, futbolcu grubu takım oyunundan uzak kendi egosuyla oynuyorsa ve skora bile isyan etmiyorsa bu Şenol Güneş'in acizliğidir. Rıdvan, Taylan, Abdülkadir, Ozan Kabak, Dorukhan, Enes Ünal gibi oyuncular tüm takım kötü oynarken ilk iki maçı bırakın, eğer İsviçre önünde kadroda yer bile bulamıyorlarsa Şenol Güneş'in tercihleri sorgulanmalıdır.

1
MERT MÜLDÜR'Ü TÜM KALBİMLE ALKIŞLIYORUM

Not: İsviçre'ye karşı tek başına isyan eden, yüreğiyle oynayan ve tek başına pozisyonlar yaratan Mert Müldür'ü tüm kalbimle alkışlıyorum.