Sporx Extra Arama Logo

Kagawa'nın performansı dünya basınında
10

KAGAWA AYAĞA KALDIRDI

Beşiktaş'ta 3 dakika içinde attığı 2 golle yıldızlaşan ve siyah-beyazlı taraftarları mest eden Shinji Kagawa'nın performansı dünya basınında da geniş yanku buldu. İşte dünya basınından Kagawa yankıları
9

ÜLKESİNDE DE MANŞET

Shinji Kagawa, Japonya'yı adeta salladı ve ülkesinde de manşetlerde yer aldı. Beşiktaş'ta ilk ma.ında attığı iki gol tebrik edildi
8

L'EQUIPE (FRANSA)

Devre arasında Bordeaux ve Monaco'nun da hedeflerinden olan Kagawa, transferin son gününde gittiği Beşiktaş'ta ilk maçında 2 gol birden attı, hem de ne goller!

7

BILD (ALMANYA)

Kagawa ne başladı böyle be! Beşiktaş'ta ile ilk maçına çıkan Kagawa, harika bir şov yaptı. 2 gol attı, tam bir çılgınlık hakimdi.

6

SPORT EXPRESS (RUSYA)

Japonya Milli Takımı oyuncusu Shinji Kagawa, kiralık geldiği Beşiktaş'ta 3 dakikada 2 gol atarak ilk maçında rakibine işkence etti.

5

ESPN BREZİLYA

Beşiktaş'ın Dortmund'dan kiraladığı Kagawa, oyuna girdikten sonra 3 dakikada 2 gol attı ve ilk maçına damga vurdu.

4

A BOLA (PORTEKİZ)

81. dakikada oyuna giren Kagawa, 84. dakika sonunda 2 gol atmış durumdaydı. Kagawa ilk maçında başka bir dünyadanmış gibi oynadı.

3

DIE WELT (ALMANYA)

80:54'te oyuna giren Kagawa, büyük bir şova imza attı. Türklerin "Boğaz'ın Samurayı" dediği 29 yaşındaki oyuncu topla 2 kez buluştu ve 2 gol attı.

2

BBC (İNGİLTERE)

Transfer olduğunda, ilk maçında 20 saniye içinde gol atmak muhtemelen en doğru yoldur. Manchester United'ın eski oyuncusu Kagawa, kiralık gittiği Beşiktaş'ta bunu yaptı. Yetmedi, 2 dakika sonra bir gol daha attı.

1

DAILY MAIL (İNGİLTERE)

31 Ekim'den bu yana ilk maçına çıkan Kagawa, kiralık geldiği Beşiktaş'ta 3 dakikada 2 gol birden attı. Beşiktaş'a gelmeden önce Hannover'in yaptığı teklifi de reddetmişti.