Sporx Extra Arama Logo

Jose Sosa: "Hedefimiz şampiyon olmak"
6
SOSA'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'nin orta saha oyuncusu Jose Sosa, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
5
"GALİBİYET ÇOK ÖNEMLİYDİ"
Geçen hafta galibiyet ve 3 puanla bitirmek önemliydi. Bu maça kadar yaptığımız hataları daha iyiye çevirmek için zamanımız vardı. Hazırlanmak için iyi oldu bizim adımıza.
4
"F.BAHÇE'DE HEDEF HEP AYNIDIR"
Beklentiler sürekli aynıdır Fenerbahçe'de. Öncesi ve sonrası gibi bir şey diyemem. Fenerbahçe gibi büyük kulübün hedefleri her zaman bellidir. Fenerbahçe'nin de hedefi her zaman şampiyon olmaktır.
3
"KALİTELİ OYUNCULARIMIZ VAR"
Aslında biz oyuncular teknik heyetlerin yaptığı kadar detaylı analiz yapamıyoruz. Onlar bizden daha üstünler. Onlar bizden fazla çıkarım yapıyorlar. Bizler, teknik heyetin bize sunduğu oyun anlayışını yerine getirmeye çalışan ekibiz. Çok mücadeleci bir takıma sahibiz. Kaliteli oyuncularımız var ve kaliteli oyuncularımızla her zaman kazanmayı hedefliyoruz.
2
"EMRE HOCANIN KATKISI YÜKSEK OLUR"
Ben bulunduğum her takımda antrenörlerle her zaman saygı çerçevesinde ilişkisi olan bir insanım. Eski ya da yeni antrenör hakkında bir karşılaştırmada bulunmak istemiyorum. Eski hocalarım da yeni hocalarım da çok saygılı insanlar. Emre benim için çok önemli bir şahsiyet. Buraya gelişimde de çok önemli bir rol oynadı Emre Hocamız. Burayı çok iyi bilen bir insan. Onun katkısının çok yüksek olacağına inanıyorum.
1
"ŞAMPİYONLUK İÇİN EN İYİSİNİ YAPIYORUZ"
Bütün rakiplere karşı saygılıyız. Onları çok ciddiye alıyoruz. Önümüzdeki rakip de geçen senenin şampiyonu. Bizim de son düzlükte yükselen bir grafiğimiz var. Şampiyonluk için de her zaman daha iyisini yapmaya çalışıyoruz. Geleceğim hakkında bir düşüncem yok şu anda. Sene sene bakmak istiyorum kariyerim için. Benim gibi de olan çok oyuncu var.