Arama Logo

Jose Mourinho, EURO 2020'nin en iyisini seçti

Jose Mourinho, final maçı sonrası EURO 2020 ve final ile ilgili görüşlerini aktardı. İşte Mourinho'nun sözleri:
8
EURO 2020'NİN EN İYİSİNİ SEÇTİ

Jose Mourinho, final maçı sonrası EURO 2020 ve final ile ilgili görüşlerini aktardı. İşte Mourinho'nun sözleri:

7
"BİR ÇOCUĞA BU KADAR YÜK FAZLA"

"Bir ülkenin tüm yükünü Saka'nın üstüne yıktılar. Çok ağır bir yük altındaydı. Bence bir çocuk için bu çok fazla."

6
"EN İYİLERİ DEĞİL EN RAHATLARI"

"Gareth Southgate'e sorma şansım olur mu bilmiyorum ama bence penaltı atması gereken oyuncular penaltı atmadı. Gareth Southgate dürüst ve koruyucu bir adamdır. Penaltı atmaktan kaçan oyuncu oldu mu bilmiyorum ama bu tip durumlarda en iyi penaltıcınızı değil, kendini en rahat hissedeni seçmelisiniz."

5
"STERLING, SHAW, STONES NEREDEYDİ?"

"Raheem Sterling, Luke Shaw, John Stones neredeydi? Neden Jordan Henderson ve Kyle Walker'ı sahada tutmadı? Bir oyuncu maçta 1 kez topa dokunduktan sonra gelip penaltı atamaz. Bu nedenle Sancho ve Rashford için o penaltıları kullanmak çok çok zordu."

4
"BENCE EURO 2020'NİN EN İYİSİ"

"Finalden önce turnuvanın en iyi oyuncusu kim diye kendi kendime düşündüm. Kazanan fark etmeksizin seçmek istedim. Verratti ilk iki maçta oynamadı. Chiellini, 2 ve 3. maçlarda yoktu. Benim için turnuvanın oyuncusu Kyle Walker'dır."

3
"HAYVANİ BİR PERFORMANS SERGİLEDİ"

"Kyle Walker, olağanüstü bir turnuva geçirdi. Turnuvanın ilk dakikasından finalde oyundan alınan kadar tek bir ikili mücadele bile kaybetmedi. Southgate'in stratejisi gereği Manchester City'de olduğu kadar hücuma çıkmadı ama bence 'hayvani' bir performans sergiledi. Benim için bu bir iltifattır, Kyle Walker kesinlikle 'hayvani' oynadı. İlk dakikadan son dakikaya kadar olağanüstüydü."

2
"EN İYİ KURTARIŞ PICKFORD'UN"

"Donnarumma son penaltı kurtararak kahraman oldu. Ancak bence penaltı atışlarının en iyi kurtarışı Pickford'a aitti. Jorginho'nun penaltısını kurtardı ki bu çok çok zor bir iştir."

1
"DONNARUMMA TEK BİR HATA BİLE YAPMADI"

"Donnarumma'nın penaltı kurtarışları olağanüstü değildi çünkü penaltılar gerçekten kötü kullanılmıştı. Yine de kurtarışları kupayı getirdi ve turnuva boyunca tek bir hata bile yapmadı."