Arama Logo

Jorge Jesus'tan Ali Palabıyık tepkisi!
5
JORGE JESUS'TAN AÇIKLAMALAR

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, Adana Demirspor maçının ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. İşte Jesus'un sözleri

4
"İKİ PENALTIMIZ VERİLMEDİ"
"Fenerbahçe taraftarına seslenmek istiyorum. Bizler mağdur olduk. Taraftarlar bundan etkilendi. Adaletsiz hakem kararları vardı. İki penaltımız vardı. VAR devreye girmeliydi"
3
"VERMEK İSTEMEDİLER"
"Görmediler değil, devreye girmediler. Fenerbahçe yara aldı. İyi maç çıkardık. Normal hakem yönetimi olsa kazanırdık. Yolumuza devam edeceğiz. Her şey adil şekilde ilerlerse, biz zaten lider oluruz."
2
"KÖTÜ BİR ŞEY DEMEDİM"
"Hakemin yanında çok oyuncu vardı. Bizim oyuncuları uzaklaştırmak istedim. Penaltılardan bahsetmedim. son pozisyondaki serbest vuruşu söyledim. Ama bana kırmızı gösterdi. Nedenini bilmiyorum. Saygısız davranışta bulunduğumu söyledi ama ben kötü bir şey demedim."
1
"LİGİN BİTMESİNE ÇOK VAR"
"Galatasaray'ın 6 puan gerisindeyiz. Ligin bitmesine çok var. Türkiye Ligi çok çekişmeli. Türkiye'de her takım puan kaybediyor. Biz yeniden lider oluruz. Kulübün dünkü maçtan kötü etkileneceğini düşünenler var ama bu olmayacak. Biz en iyi şekilde devam edeceğiz. Puan farkını kapatmak için devam edeceğiz."