Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus için tek yol Fenerbahçe
7
GÖZLER ARALIK AYINDA

Fenerbahçe'de gözler aralık ayına çevrildi. Teknik direktör Jorge Jesus'un takımdaki geleceğini yakından ilgilendiren konu, Dünya Kupası'nın ardından Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Tite'nin, 2016 yılından bu yana sürdürdüğü görevinden ayrılacak olması. Peki Jesus'un durumu ne olacak? İşte flaş gelişmeler...

6
MÜJDELİ HABER

En büyük hayallerinden biri, Brezilya'nın başına geçmek olan Jesus adaylar arasında yer alıyordu. Ancak son gelişmeler sonrası böyle bir ihtimal yok denecek kadar azaldı.

5
ADAYLAR BELİRLENDİ

Sambacılar için Flamengo'yu çalıştıran Dorival Junior, Palmerias'ın hocası Abel Ferreira ve Fluminense Teknik Direktörü Fernando Diniz'in isimleri geçiyor.

4
FLAMENGO VE BENFİCA DEFTERLERİ DE KAPANDI

Brezilya'yı geçmişte farklı bir ülkeden teknik adamın yönetmemesi, Jesus seçeneğinin arka planda kalmasında önemli bir faktör olarak gösteriliyor. Flamengo ve Benfica defterlerini de kapatan Jorge Jesus'un, yoluna Fenerbahçe'de devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.

3
TEK YOL FENERBAHÇE

Bu gelişme sarı-lacivertli camiada büyük bir sevinç yarattı. Takımı hem Süper Lig'de hem de Avrupa'da uçuran Portekizli çalıştırıcı büyük bir olasılıkla Fenerbahçe'nin başında kalacak.

2
ŞARTLAR VE TRANSFER PLANLAMASI MASAYA

Jesus, tüm ısrarlara rağmen Fenerbahçe ile uzun süreli mukavele yapma fikrinden uzak durmuş ve 1 yıllık imza atmıştı. Sarı-lacivertli yönetim, 68 yaşındaki teknik direktörün yeni sözleşme çalışmalarına başladı.

1
1 YIL DAHA UZATILACAK
Hoca ve yardımcılarının maaşına yapılacak zammın belirlenmesinin ardından taraflar masaya oturacak, gelecek sezonun transfer planlaması konuşulacak. Jesus ve yönetimin, ortak bir paydada buluşması halinde mevcut sözleşme en az 1 yıl daha uzatılacak. [SABAH]