Sporx Extra Arama Logo

İşte Cengiz Ünder'in rüya 11'i!




12

CENGİZ ÜNDER'İN EN İYİ 11'İ!

Roma'da forma giyen Cengiz Ünder, Serie A ekibinin resmi Youtube hesabından en iyi 11'ini paylaştı.
11

ALISSON BECKER

Geçen sene birlikte oynadığım ve iyi işler başardığım Alisson'u söylemek istiyorum. Onunla birlikte oynadığım için çok şanslıyım. Bence şu an dünyanın en iyi kalecilerinden biri.
10

DANI ALVES

Her zaman izlediğim ve beğendiğim Dani Alves'i sağ bek için söyleyebilirim. Onu çok beğeniyorum. Hücumda, geride, her bölgede iyi işler yapabiliyor. Hücuma katkısı gerçekten olağanüstü. Onu çok beğeniyorum.
9

MARCELO

Sol bekte ise Marcelo. Çok yönlü bir oyuncu. Gol atabiliyor, asist yapabiliyor. Takıma her zaman katkı veriyor. Karşılıklı da oynadık ve benim için çok güzel bir duyguydu.
8

SERGIO RAMOS

Stoperde Sergio Ramos'u söyleyebilirim. Benim için dünyanın en iyi stoperi. Çok iyi bir stoper ve olağanüstü bir oyuncu. Her zaman gol atıyor. Bir stopere göre çok skorer bir oyuncu.
7

CARLES PUYOL

Ramos'un yanına Puyol'u söyleyebilirim. Barcelona'da çok iyi işler yaptı. Onu da çok beğeniyorum.
6

XAVI HERNANDEZ

Xavi-Iniesta ikilisini çok beğeniyordum. İzlerken inanılmaz keyif alıyordum.
5

ANDRES INIESTA

4

DAVID SILVA

Forvet arkası için David Silva'yı tercih ederim. Benim için her zaman idol oldu. Bütün röportajlarımda bunu söyledim. Onu çok beğeniyorum. Umarım bir gün karşılıklı oynarız.
3

LIONEL MESSI

Messi'yi konuşmamıza bile gerek yok. Sıra dışı bir oyuncu.
2

CRISTIANO RONALDO

Ronaldo da sıra dışı bir oyuncu. İnanılmaz kupalar kazandı. Harika işler başardı.
1

ZLATAN IBRAHIMOVIC

Her ligde oynadı. İtalya, Fransa, İngiltere ve İspanya'da oynadı. Her ligde kupalar kazandı. Bence olağanüstü bir oyuncu, çok beğeniyorum. Sıra dışı bir insan. Sürekli Instagram'dan paylaşımlarına bakıyorum.