Sporx Extra Arama Logo

Isaac Kiese Thelin: "Fenerbahçe maçında golüm verilmedi"
8
THELIN AÇIKLAMA YAPTI
Kasımpaşa'nın formda İsveçli golcüsü Isaac Kiese Thelin, Türkiye'de geçirdiği günler ve geleceğiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
7
"DÜZENLİ PERFORMANS EĞLENCELİ"
Alanyaspor karşısında çok önemli bir galibiyet aldık ve gol atmak güzeldi. 19 maçta 9 gol ve 1 asistlik performansım var, bu harika. Başka bir ülkede düzenli olarak performans vermek eğlenceli, çok iyi hissediyorum.
6
"F.BAHÇE MAÇINDA GOLÜM VERİLMEDİ"
Bizim için çok önemli bir galibiyetti. Son maçlarda iyi oynadık ve Fenerbahçe'ye 3-2 kaybettiğimiz maçta biraz şanssızlık yaşadık. Gol attım, verilmedi, bir penaltımız verilmedi. Bazen sana karşı olan şeyler oluyor, şu anda bizimle beraberler ve bu çok önemli.
5
"BEŞİKTAŞ'I YENMEK ÖNEMLİ"
Teknik direktör değişimi yaptık ve yeni hocamızla çok iyi başladık, Beşiktaş'a karşı kazandık. Sezonun son bölümüne gelirken sorunlarımızı çözdük ve son maçlarımızı kazandık. Çok iyi oyuncularımız var, şimdi birliktelik de var. Kağıt üzerinde takımımıza baktığımızda, artık bir şeyler yapma zamanının geldiğini görebiliriz.
4
"İSVEÇ'TE OLMAK İSTERİM"
EURO kadrolarına daha çok oyuncu alınacağını okudum. Bu benim için iyi, goller atmaya devam edersem şansım olacağının farkındayım. Umarım böyle devam ederim, göreceğiz.
3
"ANDERLECHT'TE KALMAK İSTEMEM"
Anderlecht ile herhalde dünyanın en uzun sözleşmesini imzaladım ki hala 1 yıl kontratım var. Ne olacağını görmek ilginç olacak. Geleceğim sadece bana bağlı değil, 1 yıl daha sözleşmem var ama başka bir yere gitmek isterim.
2
"HER YERDE GOLLER ATTIM"
Sürekli kiralık olarak ayrıldım ve kiralık oynadığım dönemleri de iyi geçirdim. Son yıllarda bir anlamda eğitim aldım. Belçika'da 19 gol attık, İsveç'te goller attım, Türkiye'de goller atıyorum. Ne olacağını göreceğiz.
1
"İYİ TEKLİFLER BEKLİYORUM"
Geçirdiğim iyi sezon sonrasında yaz aylarında iyi teklifler gelebilir. 3 maç kaldı, sonrasına bakacağız. Yeteneğimin farkındayım, istediğimi şu anda alabildiğim için de mutluyum. Düşüncem burada goller atmaktı ve goller attım.