Sporx Extra Arama Logo

İrfan Can Kahveci'den açıklamalar
9
İRFAN CAN: HEP FENERBAHÇELİYDİM

Fenerbahçeli futbolcu İrfan Can Kahveci, sarı-lacivertli forma altında ilk basın toplantısını gerçekleştirdi.

8
AVRUPA'YA GİDECEĞİM

"Mesut Özil ağabey dünyanın en futbolcularından biri, biriydi! Mesut ağabeyden ne kaparsam benim için kar. İnşallah Fenerbahçe'den Avrupa'ya gideceğim, bunu da Mesut ağabeyin katkıları ile yapabilirim.

7
İSPANYA LİGİ BANA UYGUN

İspanya Ligi'ni daha uygun buluyorum kendime. Giderken de Fenerbahçe'nin çıkarları doğrultusunda gideceğim. İleride inşallah Avrupa'ya gidersem, kulübümün menfaatleri doğrultusunda gideceğim."

6
BEN FENERBAHÇELİYİM

"Fenerbahçe gibi büyük bir camiaya geldiğim için çok mutluyum! Benim yakınlarım hangi takımı tuttuğumu bilir, Fenerbahçe'de olduğum için söylemiyorum"

5
İKİ FARKLI KADRO OLABİLİR

Orta sahada çok derin bir alanımız var. Kaliteli futbolcular var ve ben de o alanda forma giyebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım. Erol hocamızın elinde iki farklı kadro ile sahaya çıkabilecek oyuncular var

4
ŞAMPİYON OLABİLİRİZ

"İki sene üst üste şampiyon olmak isterim. Fenerbahçe'de bunu bu sene yapabileceğimizi de düşünüyorum. Ben de hayalimdeki takımda şampiyonluk yaşamak istiyorum"

3
HEDEFİM HER ZAMAN AVRUPA

"Her zaman milli takımda olmak istiyorum. Elemelerde de sürekli oynadım. Başakşehir'den ayrılma gibi bir düşüncem yoktu aslında ama EURO 2020 olduğu için ayrılmak istedim. Her zaman söylüyorum Fenerbahçe'den sonraki hedefim Avrupa"

2
BEN HAZIRIM, OYNAYABİLİRİM

"Sakatlık sürecini atlattım ve Erol hocamız eğer forma şansı verirse bu hafta oynayabilecek durumdayım. İnşallah bundan sonraki süreci de sakatlık olmadan geçiririm"

1
EFSANE ÇUBUKLU

"Benim için bir önemi yok! Efsane çubuklu ile sahada olabilmek benim için yeterli"