Sporx Extra Arama Logo

İlker Yağcıoğlu: "Beşiktaş'ın hala kaybetme hakkı var"
10
İLKER YAĞCIOĞLU'NUN SÖZLERİ
Süper Lig'de Beşiktaş'ın Sivasspor ile deplasmanda 0-o berabere kalmasını İlker Yağcıoğlu değerlendirdi. İşte İlker Yağcıoğlu'nun sözleri...
9
6'DA 6 KOLAY DEĞİL
Sergen Yalçın 8'de 8 yapan olacağını düşünmediğini söyledi, 6'da 6 pek mümkün gözükmüyor. Kalan haftalarda sürpriz puan kayıpları olacaktır.
8
F.BAHÇE MAÇINDAKİ GOL...
Fenerbahçe maçında son dakikada gelen gol Beşiktaş'ın moralini bozmuş gibi. O gol olmasa, Beşiktaş daha rahat devam edebilirdi.
7
SİVASSPOR İYİ TAKIM

Sivasspor diri bir takım. 12 maçtır yenilmiyor. Fizik gücü üst seviyede, yakın oynuyorlar ve rakibi döndürmüyorlar. Böyle bir rakibe karşı oynamak sıkıntılı. Fazla şansınız da yok. Çok hızlı oynamanız gerekiyor ama o da kolay değil. İş döndü, dolaştı duran top ya da ceza sahası dışından şuta kaldı.

6
1 PUAN KÖTÜ DEĞİL
Bana göre Sivasspor deplasmanından alınan 1 puan kötü değildir. Sivasspor'a oynarken sürekli yanında adam var, geri oynamak lazım.
5
DÜNYANIN SONU DEĞİL
Sergen Hoca, Sivasspor deplasmanında puan kaybını düşündüğünü söyledi. Asıl kayıp Ankaragücü. Bu kadar iyi takıma karşı deplasmanda 1 puan almak, dünyanın sonu değil.
4
KAYBETME HAKKI VAR
Beşiktaş'ın hala 1 maç kaybetme hakkı var. Rakiplerinin tüm maçlarını kazanması lazım.
3
ABOUBAKAR VE LARIN ÖNEMLİ
Vincent Aboubakar ve Cyle Larin'in sağlam bir şekilde Kayserispor maçında olmaları önemli.
2
4-6-0 OYNAYABİLİR
Beşiktaş'ta Aboubakar ve Larin olmazsa, 4-6-0 da oynayabilir. Zaman zaman bunu yapan takımlar oldu.
1
F.BAHÇE VE G.SARAY...
Fenerbahçe, Emre Belözoğlu ile daha farklı oyun oynamaya çalışıyor. Fenerbahçe'de geniş kadro var. Sakatlananların yerine biri oynuyor. Galatasaray'da da geniş kadro var.