Sporx Extra Arama Logo

Hıncal Uluç: "Fatih Terim mucizesi nerede?"
5
HINCAL ULUÇ'UN SÖZLERİ
Hıncal Uluç, A Spor ekranlarında şampiyonluk yarışını değerlendirdi ve Galatasaray'ın önemli bir avantajı değerlendiremediğini belirtti.
4
"ŞAMPİYONLUK İMKANINI ÇEVİRDİ"
Galatasaray en karlı çıkan oldu görüşüne katılamıyorum. Galatasaray, kendisine altın tepside sunulan şampiyonluk imkanını geri çevirdi. Şu anda puan cetveline bakarsak, 81'er puandalar, 1 hafta kaldı, ikili averaj eşit. Genel averaj eşit olduğunda daha çok gol atan üstte oluyor. Çok erken öne geçmesine rağmen Galatasaray penaltı kaçırdı, Babel o kadar iyi atmışken neden atmadı onu da anlamadım.
3
"ÇILDIRMASI LAZIMDI"
Galatasaray sanki 4 golü kapatma iddiasında bir takım değil. 2-0 önde, ağır ağır, yavaş yavaş oynuyor. Yüklenip boğacağına, küme düşmüş, hiçbir iddiası kalmamış, veda maçı oynayan, bir sürü iyi oyuncusu olmayan Denizli ile oynuyorken, Fatih Terim kenarda her şey yolunda gibi seyrediyor. Çıldırması lazım yüklenin diye, bir de 10 kişi kaldılar.
2
"AVERAJ HESABI BİLMİYORLAR"
Galatasaray, Beşiktaş'ı yenerken averajları eşitledi, o eşitleme yetmiyordu, bir gol daha atsa öne geçecekti. O bir gol için de çırpınmadı. İki defa üst üste tepsiyle önüne koyulan tepsiyi eliyle geri çevirdi. Galatasaray teknik ekibinde averaj hesabı yapmayan biri yok, kuralları bilen biri yok herhalde, aklıma bunu getiriyor.
1
"NEREDE TERİM MUCİZESİ?"
Birinde 3-1'e, birinde 4-1'e yapmaya çalışıyor Galatasaray, ikisinin de yetmediğini bile bile. Fatih Terim mucizesi de Fatih Terim mucizesi, ortada Fatih Terim mucizesi Beşiktaş'u 3-1 yendiği maç, orada da 4. golü atmayı düşünmedi. Beşiktaş, Karagümrük'ü yense neredeydi Fatih Terim mucizesi? Fenerbahçe, Sivasspor'dan puan alsa neredeydi mucizesi?