Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Şampiyonluk kaybetmenin acısını yaşayacaklar"
10
GÜRCAN BİLGİÇ'İN YORUMLARI
Gürcan Bilgiç Süper Lig'de sezonun son haftası oynanacak maçları ve şampiyonluk yarışını değerlendirdi.
9
"F.BAHÇELİLER ÇOK İYİ BİLİYOR"
"Şuna seviniyorum, Beşiktaş ve Galatasaraylılardan bir tanesi, son hafta şampiyonluk kaybetmenin acısını yaşayacaklar, Fenerbahçeliler bunu çok iyi biliyor."
8
"TERİM'İN HAYAT ŞANSI VAR"
"Milli Takım ile İzlanda'yı yendik, 13 maç birbirine çarptı ve öyle gittik ama takımın başında Fatih Terim vardı. Fatih hocanın hayat şansı var, öyle bir durum var."
7
"BEŞİKTAŞ İNANMIŞ MESAJI VERMİYOR"
"Galatasaray şampiyon olursa, averajla olmaz, puanla olur. Beşiktaş derbiyi kaybederse şampiyonluğu da kaybedebilir demiştim. Karagümrük maçından önce de vücut dilini beğenmedim dedim, Sergen hocanın da, oyuncuların da vücut dili, inanmış, ne olursa olsun alacakları mesajını vermiyor."
6
"GOL ATMA ŞANSLARI VAR"
"Göztepe de enteresan bir takım, pozisyon verebiliyor ama tutturduğunda pozisyon da bulabiliyor. Malatya karşısında Galatasaray 88'de attı golü, Malatya da dirençli bir takım. İki takımın da gol atma şansları var, o özelliklere sahip oyuncuları var."
5
"ADEM'İN YERİNDE OLMAK İSTEMEM"
"Ligin son maçı, ununu elemiş, eleğini asmış takımlar aslında bunlar. Malatyaspor'da Galatasaray geçmişi olan oyuncular büyük baskı altında olacak. Adem Büyük'ün yerinde olmak istemem."
4
"TROLLERE GÖRE KARAR ALIYORLAR"
"Trollerin yazdıklarına göre karar alıyorlar, belki alacakları kararı trollere yazdırıyorlar. Taraftar maç kazanmak, takımında en iyi oyuncular olsun ister, taraftar bunu ister. Oturur taraftarın isteğine göre kulübü yönetmeye kalkarsan FFP'ye çarparsın, borçlara girersin. Yönetici dediğin adam realite ile, analiz ile karar almak zorundadır.""
3
"BEŞİKTAŞ DENGELİ MAÇTA DÜŞTÜ"
"Sezona baktığımızda dengeli giden maçlarda Beşiktaş düştü maçlarda, Galatasaray ise tam tersi, 80'de, 85'te gol buldu. Galatasaray dengede giden oyunu Beşiktaş'a göre daha iyi oynamış gözüküyor."
2
"BEŞİKTAŞ KONTROLLÜ OYNAMALI"
"Göztepe maçındaki Beşiktaş'ın formülü, kontrollü oynayayım olmamalı, bir an önce öne geçip, riski rakibe bırakması lazım. Galatasaray için öyle durum yok, oynuyorlar. Sabırlı da sabırsız da oynuyorlar, bir türlü tutuyorlar."
1
"SANTRAFOR SAKATSA PROBLEM GOL"
"3 santrfor, 3'ü de sakat Beşiktaş'ta. Santrforlar sakatsa problem goldür. Beşiktaş'ın kaybettiği 2 maçta da golü var ama birinde 3, birinde 2 tane yedi."