Sporx Extra Arama Logo

Gürcan Bilgiç: "Bu skorun anlamı çok büyük"
7
GÜRCAN BİLGİÇ'TEN YORUMLAR...
Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe'nin deplasmanda Başakşehir'i 2-1 yendiği mücadeleyi A Spor ekranlarında yorumladı. İşte Gürcan Bilgiç'in sözleri...
6
"G.SARAY VE BEŞİKTAŞ KAYIPSIZ GEÇMELİ"
Fenerbahçe farkı 2'ye indirdi, bu hafta içi ligin kırılma noktası. Galatasaray ile Beşiktaş'ın, ligin zirvesindeki iki takımın, rakiplerinin maçlarının olmadığı haftaları kayıpsız geçmesi lazım ki, oynamadığı haftada Fenerbahçe'ye zarar verebilsinler.
5
"BU SKORUN ANLAMI ÇOK BÜYÜK"
Başakşehir maçı çok önemliydi, kazanamasa büyük darbe almış olacaktı. Bunu kazanınca maçsız haftada bir beklenti koyuyor ortaya. Beşiktaş, Sivas deplasmanında, Galatasaray ise Trabzonspor ile oynayacak. İki takım da puan kaybedebileceği rakiplere karşı çıkıyor, bu 2-1'in anlamı çok büyük.
4
"İSTEKLİ, AİDİYET DUYGUSU YÜKSEK"
Emre Belözoğlu'nun 4. maçı, 3 galibiyet ve 1 beraberlik, beraberlik de Malatya maçıydı. Penaltı verilse belki 4'te 4 ile gidecekti. Oynanan oyun kalitesine baktığımızda istekli, aidiyet duygusu yüksek bir takım.
3
"BİR ŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞIYORLAR"
Son 2 maça 7 yerli ile çıktı Emre Belözoğlu, sorumluğu daha çok isteyen bir takım. Pas kalitesinde ve oyunda eskisinden çok farklı değil. Eskiden bir şeyler yapmaya çalışmıyorlardı sadece, şimdi bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.
2
"HARUN'UN BİR DURUŞU VAR"

Harun Tekin için 23'te 10 penaltı kurtarmak önemlidir, sadece şansla anlatılamaz. Harun'un burada önemli bir duruşu vardır.

1
"KUPA MAÇININ AYNISI"
Başakşehir kupa maçında ne oynadıysa, aynısını oynadı. Kupa maçında da korner sonrasında gol yemişti Fenerbahçe, bu maçta da yedi.