Sporx Extra Arama Logo

Güntekin Onay: "Şampiyonluk artık Beşiktaş'ın avucunda değil"
10
GÜNTEKİN ONAY'IN SÖZLERİ
Süper Lig'de Beşiktaş'ın Sivasspor ile deplasmanda 0-o berabere kalmasını Güntekin Onay değerlendirdi. İşte Güntekin Onay'ın sözleri...
9
ŞAMPİYONLUK AVUCUNDA DEĞİL!
Şampiyonluk artık Beşiktaş'ın avuçlarının içinde değil. Puan farkını açıp son düzlüğe önde girme şansını kullanamadılar. Fenerbahçe karşısında 1 puan almak Sivas'ta avantaj olabilir. Ancak Galatasaray kazanırsa, farkı 4'e indirecek.
8
MİLLİ ARA YARAMADI
Beşiktaş'a milli ara yaramadı. Fazla mı izin yaptılar, kendilerine mi iyi bakmadılar bilmiyorum. Ama aradan iyi dönmediler.
7
F.BAHÇE'YE KARŞI İYİYDİ
Beşiktaş, Fenerbahçe'ye takıldı ama o maçta iyi oynadı. Aradan sonra kötü döndüler. Kasımpaşa'da kötü oynadılar, Alanya'da kazandılar ama oyun yeterli değildi.
6
BURAK YILMAZ OLSA...
Savunma arkasına koşu yapabilecek Burak Yılmaz gibi bir oyuncu olsa, Beşiktaş sonucu değiştirebilirdi.
5
SİVASSPOR'A TAKILABİLİRSİN
Beşiktaş, Sivasspor deplasmanında puan kaybı yaşayabilir. Ancak Ankaragücü ile beraber kaldıktan sonra Sivasspor'a takılmak sıkıntı olabilir.
4
LARIN HIZLI AMA...
Cyle Larin ilk anda ağır oyuncu. 2-3 adım atıp, hızlandıktan sonra arayı açıyor. Bu yüzden maçın sonlarına doğru girdiği pozisyonda rakibiyle arayı açıp kaleye gidemedi.
3
N'KOUDOU ÖNDE OYNAYAMAZ
Vincent Aboubakar, Cyle Larin olmazsa, Kevin N'Koudou önde oynayamaz. Yüzü kaleye doğru bir şey yapamıyor, sırtı dönük ne yapacak?
2
ATIBA'YI FORVETTE OYNATIRIM
Aboubakar ve Larin olmazsa, ben olsam Atiba'yı önde oynatırım. Şaka yapmıyorum.
1
AVANTAJI VAR AMA...
Beşiktaş'ın 6 haftada avantajı var. Ancak Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kadrosu daha geniş.