Sporx Extra Arama Logo

Gökhan Gönül ve Caner Erkin'i Emre Belözoğlu ikna edecek

Emre Belözoğlu’nun yeniden Çubuklu forma altında görmek istediği Fenerbahçe’nin iki eski yıldızı için yönetim onay verdi. Tecrübeli futbolcu, eski takım arkadaşlarını dönmeleri için bizzat ikna edecek.
10
EMRE BELÖZOĞLU BİZZAT DEVREDE

Fenerbahçe'de yeni sezondaki transfer stratejisi, yerli oyunculara yönelmek. Sportif direktörlük için kolları sıvayan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'nin yeni stratejisi kapsamında iki ismi özellikle Çubuklu formanın altında görmek istiyor: Caner Erkin ve Gökhan Gönül...

9
SÖZLEŞMELERİ BİTİYOR

Uzun yıllar Sarı-Lacivertli formayı başarıyla terleten ikili, 4 sezondur Beşiktaş’ta görev yapıyor. Ancak hem Caner’in hem de Gökhan’ın kulüpleriyle olan sözleşmeleri sona erecek.

8
RESMİ TEKLİF BELÖZOĞLU'NDAN

Tecrübeli futbolcu, eski takım arkadaşlarıyla bizzat görüşerek Fenerbahçe’ye dönmelerini teklif edecek.

7
GERİ DÖNMELERİNİ İSTİYOR
Yeni sezonda sportif direktör olmasına kesin gözüyle bakılan Emre, Gökhan Gönül ve Caner Erkin’in Sarı-Lacivertli ekipte 4. yıldızı takacak kadronun en önemli parçaları olmalarını istiyor.
6
BEŞİKTAŞ BEKLENECEK
İki futbolcunun sezon sonu sözleşmeleri sona erdiği için Fenerbahçe’nin şimdiden bu isimlerle görüşme yaparak imza attırma imkanı hukuken bulunuyor. Ancak Başkan Ali Koç bu konuda ezeli rakibi ve ebedi dostunu zor durumda bırakmak istemiyor. Bu nedenle Gökhan ve Caner konusunda öncelikle Beşiktaş’ın kararı beklenecek.
5
HİÇBİRİ GÖKHAN'A YAKLAŞAMADI
Fenerbahçe'de eski başkan Aziz Yıldırım’ın mali kongredeki “Onun istediği parayı ben orta ölçekli bir işi adamı olarak kazanmıyorum” sözlerinden sonra kopup Beşiktaş’a giden Gökhan Gönül'le ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe sağ bekte Van der Wiel, Şener Özbayraklı, Dirar, Isla, Murat Sağlam ve Ozan Tufan’ı kullansa da hiçbiri Gökhan Gönül performansına yaklaşamamıştı.
4
FOTOĞRAFLARA EL SÜRMEDİ


Gökhan Gönül, ayrılmasına rağmen eski takımı ile ilgili hiçbir zaman kötü bir söz sarf etmemiş, Fenerbahçe’ye gol attıktan sonra sevinmemiş, sosyal medya hesabından kendisi eşi ve çocuğunun sarı lacivert formalı fotoğraflarını kaldırmamıştı. 35 yaşındaki futbolcunun 2 yıl daha oynadıktan sonra ‘Fenerbahçeli Gökhan’ olarak gönül bağı olduğu kulübüyle noktalamayı istediği belirtiliyor.

3
2
1