Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'dan Ersun Yanal isyanı! "Bu nasıl adalettir..."
6

GERİLİMİN FİTİLİ ATEŞLENDİ

Sezon başından bu yana birçok kez karşı karşıya gelen Galatasaray ve Fenerbahçe arasında yeni bir gerilimin fitili her an ateşlendi. (Takvim)
5

BÜYÜK TEPKİ GELDİ

Tartışmalı Fenerbahçe- Alanyaspor maçından sonra Futbol Federasyonu hakkında, "Ayağınızı denk alın. Yapamıyorsanız yapan gelir" ifadesini kulanan Ersun Yanal'la ilgili ceza çıkmamasına Galatasaray cephesinden çok büyük bir tepki geldi.

4

BUNUN ADI ADALETSİZLİK

Fatih Terim'in sezon başında aldığı 4 maçlık cezayı hatırlanan Sarı-Kırmızılı yöneticilerin, "Fatih Terim sadece 'organize kötülük' dediği için 4 maçta takımın başında sahaya çıkamadı. Ancak çok daha ağır ifadeler kullanan Ersun Yanal'a ceza çıkmadı. Bunun adı çifde standarttır, adaletsizliktir" ifadesini kullandığı öğrenildi.

3

YÖNETİMDEN AÇIKLAMA GELEBİLİR

Yönetimin bu konuda yazılı bir açıklama yapabileceği de gelen bilgiler arasında.
2

TERİM'DEN İMALI MESAJ

G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, kupada Alanya'ya elendikleri maç sonrası Ersun Yanal'ın ceza almamasıyla ilgili üstü kapalı bir mesaj gönderdi.

1

ERSUN YANAL NE DEMİŞTİ?

"Bunun sorumlusu kimse hesap versin. Kimse kusura bakmasın. Herkes şapkasını önüne koysun. Fenerbahçe çok büyük bir camia, her şeyin üstünden gelir ama ayarları düzeltin. Ayaklarınızı denk alın! Eşitlik ve adalet istiyoruz, başka hiçbir şey istemiyoruz. Bunu yapamayacaklarsa, yapacak olanlar gelsin."