Arama Logo

Galatasaray ve Fenerbahçe'ye dev transfer önerisi!
6
SÜPER LİG DEVLERİNE FLAŞ ÖNERİ

Kulübü Inter ile yeni sözleşme konusunda anlaşamayan Edin Dzeko, Galatasaray ve Fenerbahçe önerildi. İşte transferin perde arkası.

5
MUTLU SONA ÇOK YAKIN

Edin Dzeko için yıllardır nabız yoklayan Galatasaray ve Fenerbahçe, an itibarıyla mutlu sona çok yakın! Serie A'nın köklü ekibi Inter ile bir türlü anlaşamayan Edin Dzeko, sözleşme krizleri ile İtalya gündemine de damga vurmuştu. Yıldız oyuncu, menajerlik şirketi aracılığı ile Türkiye'ye önerildi ve Inter ile bağlarını koparmak üzere!

4
FENERBAHÇE VE GALATASARAY DENKLEMİ

Yazın bonservisini eline alacak olan Edin Dzeko, yeni bir maceraya yelken açacak. 37 yaşında olan ve oynamaya devam etmek isteyen Dzeko, bir yandan da Avrupa'da kalmayı hedefliyor ve bu doğrultuda Türkiye'yi de iyi bir seçenek olarak değerlendiriyor.

3
SÖZLEŞME KRİZİ

Inter ile direkt olarak 2 yıllık daha sözleşme yapmak isteyen Bosnalı golcüye, kulüpten gelen cevap ise sadece 1 yıl oldu. Kontrat konusunun çok uzaması ile birlikte İtalya basını da krizi duyurmuş ve iki tarafın da fikrinde net olduğunu ifade etmişti. Süreç böyle devam edince de Edin Dzeko'nun menajeri harekete geçti ve oyuncusu için alternatifleri araştırmaya başladı.

2
BONSERVİSİ ELİNDE

Yazın sona erecek olan sözleşmesi ile birlikte boşa çıkacak olan Dzeko, makul bir imza parası karşılığında yeni bir sözleşmeye sıcak bakıyor. İstanbul devlerine önerilen yıldız golcü, önümüzdeki sezon Türkiye'de forma giyebilir.

1
HİÇ YAŞLANMAMIŞ GİBİ

30'lu yaşlarının sonuna doğru yaklaşan Edin Dzeko, Inter forması ile şu ana kadar tam 38 maça çıktı ve 11 gol ile 5 asistlik katkı sağladı. Disiplinli olması ve vücuduna çok dikkat etmesi ile fark yaratan tecrübeli isim, en az iki yıl daha Avrupa'da üst düzey futbol oynamaya devam etmek istiyor. (Akşam)