Arama Logo

Galatasaray iç transferde atağa kalktı!
6
İKİ İSİM TAMAM, 3 İSİM MASADA!

Galatasaray'da iç transferde sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sarı-kırmızılı ekipte 2 yıldızın sözleşmesi yenilenirken 3 isimle de görüşmeler devam ediyor. İşte detaylar...

İKİ İSİM TAMAM, 3 İSİM MASADA!
5
GÖRÜŞMELERDE SONA DOĞRU

Galatasaray’da imzalar bir bir atılıyor. Aslan’a başlayan iç transfer görüşmelerinin bir kısmı tamamlanırken, bazılarında yeni masaya oturuldu, bir kısmıyla da görüşme yapılması kararı alındı. Torreira ve Barış Alper Yılmaz ile yeni bağlantı yapılırken, Kerem Aktürkoğlu ve Abdülkerim Bardakcı konusunda ise sona yaklaşıldı. Muslera ile de önümüzdeki günlerde yeni sözleşme yapılması planlanıyor.

GÖRÜŞMELERDE SONA DOĞRU
4
ZAM YAPILDI

Galatasaray’da şampiyonluk yolunda oyuncuları daha fazla motive etmek isteyen yönetim düğmeye bastı. Sezonun flaş isimlerinden Barış Alper Yılmaz’ın sözleşmesi 2028’e kadar uzatıldı. Barış Alper’e hatırı sayılı bir zam yapıldığı ve enflasyona göre her sene artacağı belirtildi.

ZAM YAPILDI
3
SENELİK 3.5 MİLYON EURO

Galatasaray’da 2 sezondur harika bir performans sergileyen Torreira’yla da 2 senelik yeni sözleşme yapıldı. Uruguaylı futbolcuya iyileştirme yapıldığı, senelik 3.5 milyon euro verileceği ifade edildi.

SENELİK 3.5 MİLYON EURO
2
GÖRÜŞMELER SON AŞAMADA

Sarı-kırmızılıların başarılı futbolcuları Kerem Aktürkoğlu ve Abdülkerim Bardakcı ile de sözleşmelerinin uzatılması ve yeni ücretleri konusunda son aşamaya gelindiği dile getirildi.

GÖRÜŞMELER SON AŞAMADA
1
MUSLERA İLE GÖRÜŞME

Diğer taraftan sezon sonunda sözleşmesi biten Fernando Muslera ile önümüzdeki hafta yeni sözleşme için masaya oturulacak. G.Saray’ın Muslera ile 1+1 senelik sözleşme yapması ve ücretinin yine 2.5 milyon euro olması bekleniyor. [Milliyet]

MUSLERA İLE GÖRÜŞME