Arama Logo

Galatasaray'da Falcao ve Feghouli için fesih planı
4
G.SARAY KAPIYI GÖSTERDİ

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Falcao ve Feghouli'yi yeni sezonda kadroda düşünmediklerini belirtirken, "İkisiyle de oturup konuştum. Galatasaray'ın yeni finansal yapılanması çerçevesinde ücretlerini ödememizin mümkün olmadığını söyleyip, kendilerinden kulüp bulmalarını rica ettim. Umarım nezaketimize karşılık verirler ve iyi ilişkilerle yollarımızı ayırırız. İki oyuncuyu da maliyet olarak, yönetim kurulu kararıyla kadroda düşünmüyoruz. Bu yönetim kurulu kararıdır. Bu süreç geçtikten sonra hocamızın teknik kararları ayrı olabilir. Biraz bekleyelim, ona göre hareket ederiz" sözlerini kullanmıştı

3
İŞTE FESİH BEDELİ

Sabah Gazetesi'nden Mehmet Özcan'ın haberine göre; Yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Falcao ve Feghouli'yi takımdan göndermek için yönetim gözünü kararttı. 5 milyon Euro garanti para kazanan Falcao'ya sözleşmesini feshetmesi için 2 milyon Euro tazminat önerileceği, benzer teklifin zorluk çıkarması halinde 3 milyon 850 bin Euro alan Feghouli'ye de yapılacağı öğrenildi.

2
BİR GÖRÜŞ: LEVENT TÜZEMEN

"Biri 5, biri 4 milyon Euro kazanan oyunculardan profesyonel futbolda 'Nezaket' beklemek nedir bilmiyorum ama kimse de kazandığı tazmin edildiği sürece istenilmediği yerde durmaz. 75 gündür 'Feghouli ile Falcao gidiyor' haberleri gölgesinde bu iki oyuncu ve arkadaşları idman yapıp, maçlara çıkıyor."

1
"SAHADA VE KASADA GÖRECEĞİZ"

"Bu saatten sonra Galatasaray, iki oyuncunun yerine kimleri, kaç paraya alacak? Ne kadar yıllık ücret verecek? Sonuçta 9 milyonluk yükümlülükten kurtulduğunda ne kadar kâr edecek ve yeni gelenler ne kadar katkı verecek? Hepsinin cevabını sahada ve kasada göreceğiz."