Arama Logo

Galatasaray'a Kerem Aktürkoğlu piyangosu!
5
KEREM AKTÜRKOĞLU PİYANGOSU

Kerem Aktürkoğlu için Galatasaray'a veda etme zamanı yaklaşıyor. Milan ve Napoli'nin çok istediği Kerem Aktürkoğlu, yüksek bir bonservis bedeli ile Galatasaray'dan ayrılacak gibi duruyor... İşte detaylar!

4
GALATASARAY'DA KRİTİK SÜREÇ

Avrupa'da oynama hayali olduğunu belirten Kerem Aktürkoğlu için geçtiğimiz transfer döneminde Milan tarafından 8 milyon euro civarında bir teklif yapılmış ama Aslan bu miktarı yetersiz bularak reddetmişti.

3
SEZON SONU YENİDEN TEKLİF VAR

Gelecek yaz ise hem Milan hem de Napoli, Kerem için teklifte bulunacak. Galatasaray cephesinde beklenen miktar ise 20 milyon euro civarlarında! Halihazırda güncel piyasa değeri 13 milyon euro olan Kerem, İtalya devlerinde forma giymeye sıcak bakıyor.

2
NAPOLI BİR ADIM ÖNDE

Bu sezonun İtalya şampiyonu gözü ile bakılan Napoli, hem Şampiyonlar Ligi'nde oynayacak olması ile hem de Victor Osimhen gibi yıldızları yüksek miktarlara satmayı planlaması ile Kerem Aktürkoğlu için favori adres! 20 milyon euro gibi bir miktarı rahatça ödeyebilecek olan Napoli, ayrıca da yeni bir yapılanmaya gidecek olması sebebi ile Kerem'e daha çok şans verebilir.

1
BU SEZONKİ PERFORMANSI

Galatasaray formasıyla 27 maçta görev alan Kerem Aktürkoğlu, 8 gol ve 4 asistlik özel bir performans sergiledi. (Akşam)