Sporx Extra Arama Logo

Feyyaz Uçar: "Fatih Terim derbiyi düşündü"
6
FEYYAZ UÇAR DEĞERLENDİRDİ
Feyyaz Uçar, Galatasaray'ın deplasmanda Gençlerbirliği'ni 2-0 yendiği karşılaşmanın ardından A Spor ekranlarında değelrendirmelerde bulundu. İşte Feyyaz Uçar'ın sözleri...
5
"PIRIL PIRIL ÇOCUKLAR"
Forvette iki tane pırıl pırıl çocuk var, Halil ve Kerem. Kerem solda daha etkili oluyor gibi, onun oyun gücüne biraz daha yatkın gibi. Solda Babel ve Arda abisi var, biraz daha bekleyecek herhalde. Biz abilerimizin duşunu bile bekliyorduk duşa girmek için.
4
"EMRE AKBABA KLAS ATTI"
Emre Akbaba çok keyifli bir performans gösterdi, attığı gol klas bir gol, kalecinin yapacak bir şeyi yok. Keza aynı şekilde Halil'in şutu da tam bir golcü şutu, golcüler hafif yana çeker, açıyı yakalar ve kalecinin uzanamayacağı yere gönderir, o da takdir edilecek bir gol.
3
"BİR ŞANS YARAT BARİ"
Gençlerbirliği atak yapamıyor, ilk yarı sonunda şut bile atamamış. Rakip sahada bir faul falan kazan, Diego Angelo kaleye falan vursun, bir gol şansı yarat bari. Gençlerbirliği'ni de bu kadar oyunu rakibe verir şekilde görmemiştim, Özcan Bizati, bizatihi olarak takımına bir şey katmaya çalışacaktır.
2
"FATİH TERİM DERBİYİ DÜŞÜNDÜ"
Taylan yine göbeği doldurmaya çalıştı, oyuncu değişiklikleri derbiye yönelik değişikliklerdi. Hem alternatifi çoğaltmak ve hem de rotasyonda oyuncuları diri tutmak adına. Beşiktaş'ın 7-0'lık galibiyeti sonrasında bir moral oldu Gençlerbirliği. Derbi keyifli olacak diye düşünüyorum.
1
"FEDERASYON ADALETLİ OLSUN"
Beşiktaş, cumartesi tek maç oynadı, pazartesi 5 maç var. Federasyonun maç planını yapan arkadaşımız 2 günde bir oynatmasın Beşiktaş'ı, devrede Beşiktaş şampiyon olursa lig biter. Biraz dikkat etsin, biraz adaletsiz davranıyor, ona da selamlar olsun, hırs yapıyor takım, agresifleşiyor, 7 oluyor.