Sporx Extra Arama Logo

Feyyaz Uçar: "Beşiktaş havaya girmemeli"
10
FEYYAZ UÇAR'IN YORUMLARI

Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın 4-2 kazandığı Erzurum BB maçını A Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Feyyaz Uçar'ın sözleri...

9
"ERKEN HAVAYA GİRİLMEZ"
Beşiktaş için bence yine de 'Şampi' denmez. İhtiyatlı olmak lazım, Galatasaray derbisi de var, erken havaya girmek gaflettir. Galatasaray maçından önce kimse şampiyonum diyemez.
8
"DEĞERLENDİREN BEŞİKTAŞ"

Zor bir maçtı, ilk yarıda kalecilerin hataları ile karşılıklı birer gol var. 2. yarıda iki takım da kazanma adına pozisyonlara girdi, değerlendiren Beşiktaş oldu.

7
"GHEZZAL ÇOK DEĞERLİ"
Ghezzal, oynadığı ve oynamadığı zamanlarda takım için ne kadar değerli olduğunu gösteriyor, bugün de bir asisti var ve 3. golde müthiş 2 kişiyi geçerek kalecinin uzanamayacağı köşeye vurması çok değerli.
6
"OĞUZHAN İYİ NİYETLİYDİ"
Larin istekliydi, Oğuzhan çok iyi olmamasına rağmen iyi niyetliydi. Atiba biraz fazla bir şeyler yapmaya çalışıyor, daha basit oynayınca performansı daha iyi.
5
DORUKHAN VE ROSIER
Orta sahada Dorukhan elinden geleni yapmaya çalıştı. Defansta Rosier'in riskli işleri dışında fena değildi.
4
"ERSİN'E KÜPE OLACAK"
Ersin'e yediği gol bir kulağa küpe olacak. Göğsüne gelen topu öyle tutmayacak, tutup içeri atması hiç olmadı ama önemli bir tecrübe olacak. Bunun üzerine çok çalışıp bir daha yemeyecektir.
3
"ÖYLE YA DA BÖYLE KAZANIYOR"
Beşiktaş öyle ya da böyle kazanmasını biliyor. Yetenekli ayaklarıyla, mücadelesiyle, birbirine destek vermesiyle... Bütün Beşiktaşlı oyuncular topu tekrar kazanma adına iyi işler yapıyorlar.
2
"DAHA KOLAY POZİSYONLAR"
Aboubakar'ın da gelişiyle, Aboubakarlı topa daha iyi sahip olan, daha kolay pozisyona giren bir takım olacak. Josef çok değerli, Beşiktaş'a nefes aldıran, dinlendiren, göbeği kapatabilen bir oyuncu.
1
"CENK TOSUN'A GEÇMİŞ OLSUN"
Cenk Tosun sezonu kapattı ama inşallah Milli Takım'a yetişir ve görevini yerine getirir kardeşimiz. Geçmiş olsun.