Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'den Onyekuru hamlesi

Sarı-Lacivertliler, Monaco’ya her yıl için 3 milyon Euro kiralama bedeli önerdi. Fenerbahçe anlaşma sağlanırsa Onyekuru'ya da yılda 2.3 milyon Euro verecek...
6
'TERİM'İN PRENSİ' İLE GÖRÜŞME

Fenerbahçe'nin Henry Onyekuru'yu istediği iddiası gündeme gelmişti; Takvim Gazetesi'nin özel haberinde Sarı- Lacivertliler'in bu transfer için planına da ulaştı. Fenerbahçe, Galatasaray'la kiralık sözleşmesi biten ve Monaco'ya dönen Onyekuru'yu çok istiyor

5
KESENİN AĞZI AÇILDI

Fenerbahçe, Galatasaray'la kiralık sözleşmesi biten ve Monaco'ya dönen Onyekuru için kesenin ağzını açtı.

4
HER YIL İÇİN 3 MİLYON EURO

F.Bahçe'nin Onyekuru'yu iki yıllığına kiralamak istediği öğrenildi. Sarı-Lacivertliler, Nijeryalı yıldızın kiralık transferi karşılığında Monaco'ya her yıl için 3 milyon Euro önerdi.

3
4.6 MİLYON EURO KAZANACAK

Kanarya iki yıllığına kiralamak istediği Onyekuru'ya ise yıllık 2.3 milyon Euro teklif edecek. Nijeryalı kanat oyuncusu sezonun 2. yarısında G.Saray'dan 600 bin Euro almıştı.

2
SON DÖNEMDE ÜSTÜNLER

Son dönemde ezeli rakibi G.Saray'la birçok transferde yarışan Fener, Muriç'i Cimbom'un elinden almıştı. Eski G.Saraylı Rodrigues'i de alan Kanarya, Mert Hakan'ı da kapmıştı.

1
16 MAÇTA 4 GOLE KATKI VERDİ

Onyekuru G.Saray'da bu sezon 16 maça çıktı. 1 gol atarken 3 de asist yaptı. Nijeryalı yıldızın kulübüyle sözleşmesi 2024 yılında sona eriyor. (Takvim)