Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de kazan kaynıyor! Yönetim ve Samandıra'da yaşananlar
7

FENERBAHÇE'DE BELİRSİZLİK HAKİM

Süper Lig’in 22. haftasında Ankaragücü deplasmanından 2-1’lik yenilgiyle dönen Fenerbahçe, büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Bu hafta Kadıköy’deki kritik Galatasaray derbisi öncesi hem yönetim kanadında hem takım içerisinde hem de teknik direktör Ersun Yanal’ın tarafında belirsizlikler arka arkaya geliyor. İlk planda yönetim kanadında sıcağı sıcağına yaşanan gelişmeler dikkat çekiyor; (Miliyet)
6

YALANLANDI AMA TEPKİ VAR

1)Burhan Karaçam’ın kulüp binasındaki odasını boşaltıp eşyalarını topladığı belirtiliyor. İstifa iddiaları yalanlansa da kulüpteki bazı toplantılara katılmıyor. Karaçam’ın dışında bir çok yöneticinin de aktif rol almaktan kaçındığı Başkan’a tepkili oldukları öğrenildi.

5

SEMİH ÖZSOY RAHATSIZLIĞI

2) Başkan Vekili Semih Özsoy’un tutum ve davranışları diğer yöneticileri ciddi anlamda rahatsız ediyor. Neredeyse 2 aydır kulüpte toplantı yapılamaması, Semih Özsoy’un her konuda daha aktif olması işleri zorlaştırıyor.

4

SİNERJİ KÖRELDİ

3) Başkan Ali Koç’un birçok konuda yönetici arkadaşlarına pek de tanışıp fikir almadığı, bunun da yönetimdeki sinerjiyi ve birlikteliği körelttiği ileri sürülüyor.

3

SAMANDIRA'DA DA İŞLER PARLAK DEĞİL

 

1)Futbolcuların hem mevkileri dışında görevlendirilmeleri hem de forma adaletsizliği belirsizlik yaratıyor. Oyuncular arasında hoşnutsuzluk had safhada.

2

KADRODA SIKINTILAR

2 ) Dirar’ın sağ kanat yerine sol bekte takılıp kalması, iyileşmesine rağmen hazır olmadığı gerekçesiyle Hasan Ali Kaldırım’ın forma şansı bulamaması ve yerine devşirme sol beklerin oynatılması, kaptan Emre Belözoğlu’nun bir anda yedeğe çekilmesi, Tolgay Arslan’ın sezon başından beri hiç kullanılmaması, Rami’nin 6 aydır beklediği ligde maç şansını alamaması, Falette’nin hazır bulunmaması, Jailson’da stoper ısrarının sürmesi, Mevlüt Erdinç’in geçen yıl Antalyaspor’da iyi iken şu an ligde hiç kullanılmaya yanaşılmaması işleri zorlaştırıyor.

1

AYNI KADRO ISRARI

3 ) Teknik heyette Ersun Yanal’ın bazı düşünceler dışına çıkmaması, hatalara ve kayıplara rağmen hep aynı kadro üzerinde diretmesi de takımı başarısızlığa itiyor. Şu anda antrenörlüğünün ilk senesinde olan ve diploma konusunda çalışmalar yapan Volkan Demirel’in ne zaman aktif rol alacağı ya da görev tanımı halen bilinmiyor.