Arama Logo

Fenerbahçe'ye Vedat Muriqi teklifi

Fenerbahçe'nin Lazio'ya sattığı Vedat Muriqi, İtalya'da umduğunu bulamadı. Serie A ekibinde istenen performansı sergileyemeyen Kosovalı golcü, sezon öncesi sarı-lacivertli takımın gündemine gelmiş ancak transfer gerçekleşmemişti. Vedat Muriqi'nin ise kararını verdiği ve menajerinin harekete geçtiği öğrenildi.
7
YENİDEN VEDAT MURIQI SESLERİ

Fenerbahçe'de transfer hareketliliği bitmiyor. Sarı-lacivertli kulüpte yeniden Vedat Muriqi sesleri yükselmeye başladı.

6
AYRILMAK İSTİYOR

Lazio'da bir türlü istediği şansı bulamayan, teknik direktör Maurizio Sarri ile yıldızı barışmayan Muriqi, takımdan ayrılmak istediğini menajerine iletti.

5
MENAJERİ FENERBAHÇE İLE TEMASA GEÇTİ

Menajeri de ilk iş olarak Fenerbahçe yönetimi ile temasa geçti. Vedat'a yaz transfer döneminde izin vermeyen Lazio yönetimi de geri adım atmış durumda.

4
FENERBAHÇE OLUMLU BAKIYOR

Fenerbahçe yönetimi Vedat Muriqi'ye olumlu bakarken, konunun Vitor Pereira ile yapılacak görüşmenin ardından kesinlik kazanacağı öğrenildi.

3
PEREIRA DAHA ÖNCE ONAY VERMİŞTİ

Vitor Pereira'nın yaz transfer döneminde Vedat Muriqi'ye onay vermiş olduğu hesaba katılırsa Portekizli teknik adamın Kosovalı yıldıza tavrının olumlu olmasının beklendiği ifade ediliyor.

2
SATIN ALMA OPSİYONLU KİRALAMA TEKLİFİ

Fenerbahçe'nin her şey yolunda giderse Lazio'ya satın alma opsiyonlu kiralama teklifinde bulunacağı da gelen haberler arasında.

1
PİYASA DEĞERİ 9 MİLYON EURO

2025 yılına kadar Lazio ile sözleşmesi bulunan sol ayaklı santforun güncel piyasa değeri de 9 milyon Euro civarına kadar düşmüş durumda. Bu da sarı-lacivertli kurmaylara avantaj sağlayacak. (Takvim)