Arama Logo

Fenerbahçe'de köklü değişim hazırlığı!
8
F.BAHÇE'DE KÖKLÜ DEĞİŞİKLİK
Süper Lig'de lider durumda bulunan Trabzonspor ile arada bulunan 12 puanlık farka rağmen ince hesaplarla devre arasına kayıpsız ulaşmayı hedefleyen Fenerbahçe Yönetimi, devre arasında köklü değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. (Hürriyet)
7
İDDİALI OLMAYI HEDEFLİYOR
Sarı - lacivertliler, gerçekleştirilecek olan takviyelerle beraber Süper Lig'de yeniden zirve yarışında iddialı duruma gelmeyi hedefliyor.
6
4 BÖLGEDE EKSİK
Sezonun ilk yarısı boyunca yaşanan sakatlık şanssızlıkları yüzünden riskli görünen bölgelere takviye yapmak isteyen Fenerbahçe Yönetimi, 4 bölgede eksiklik tespit ederken bu noktada çalışmalarına başlayacak.
5
KALECİ, SOL BEK VE ORTA SAHANIN SOLUNA
Başkan Ali Koç ve yönetimi, bu noktada yedek de soyunabilecek kapasitede bir kaleci, bir sol bek bir de orta sahasının soluna takviye yapmayı düşünüyor.
4
BERISHA VE SERDAR YETERSİZ KALDI
Sarı - lacivertlilerde gösterdiği etkili performansın ardından İtalya Serie A ekibi Lazio'nun yolunu tutan Vedat Muriqi'den sonra gol bölgesine yapılan transferlerden bir türlü istediği verimi alamayan Fenerbahçe, Berisha ve Serdar Dursun'un performansından da memnun değil.
3
İLK SIRADA MURIQI VAR
Devre arasında mutlak suretle bir santrfor kiralamayı planlayan yönetimin ilk sırasında iste Kosovalı yıldız Vedat Muriqi bulunuyor.
2
YOL AYRIMINA GİDİLEBİLİR
Avrupa'nın birçok ünlü kulübünün yakından ilgilendiği bilinen bazı yıldız isimlerle de devre arasında yol ayrımına gelinebilir.
1
PELKAS VE SZALAI
İyi transfer bedelleriyle gitmesi muhtemel oyuncuların başıdna Pelkas ve Szalai olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.