Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de derbi 11'i bir isme bağlı
5
DERBİ 11'İ SERDAR'A BAĞLI

Süper Lig'in 8. haftasında 2 Ekikm Pazar günü oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe maçında konuk ekibin savunma dizilişi Serdar Aziz'in oynayıp oynamamasına bağlı. (Hürriyet - Süleyman Arat)

4
SERDAR YOKSA 4-4-2

Deplasmanda Rennes'le oynanan UEFA Avrupa Ligi Grup maçında direğe çarparak dizinden sakatlanan Luan Peres'in yokluğu ve Serdar Aziz de maç eksikliği yüzünden forma giyememesi durumunda Fenerbahçe, Beşiktaş maçına zorunlu olarak sahaya 4-4-2 dizilişiyle çıkacak.

3
JESUS'UN SÜRPRİZİ

Ancak son 10 günlük antrenman çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde yürüten sarı lacivertlilerde Serdar Aziz, Jesus'un bu maçtaki sürprizi olarak sahadaki yerini alırsa Fenerbahçe gene 3'lü defans taktiğine devam ederek derbiden zaferle ayrılmanın yollarını arayacak.

2
ALTERNATİF ARAO

Her iki olasılıkta da stoperleri yedekleyecek tek isim de Willian Arao. Daha önce ülkesinde bazı maçlarda stoper olarak görev yapan Arao, ihtiyaç durumunda maç içinde stopere kaydırılabilecek tek isim.

1
SERDAR VARSA 3'LÜ
Serdar Aziz’siz 11'de Osayi, Gustavo Henrique, Attila Szalai Ferdi Kadıoğlu defans dörtlüsü ihtimali öne çıkarken, Serdar Aziz maçın sürpriz ismi olarak sahadaki yerini alması durumunda ise 3’lü defans Serdar Aziz, Gustavo, Szalai olarak şekillenecek.