Arama Logo

Fenerbahçe Alagöz'den şampiyonluk görüşleri
7
FENERBAHÇE'DEN KUPA GÖRÜŞLERİ
FIBA Kadınlar EuroLeague'de üst üste ikinci kez zafere ulaşan Fenerbahçe Alagöz Holding'de oyuncular ve teknik heyet, maçın ardından açıklamalarda bulundu.
FENERBAHÇE'DEN KUPA GÖRÜŞLERİ
6
''ONURLU VE GURURLUYUM''
Valerie Garnier: "Fenerbahçe için çok önemli an. Takımımla gurur duyuyorum. Bunu kutlamamız lazım. Ayrıca Fenerbahçe'de olduğum için çok onurlu ve gururluyum."
''ONURLU VE GURURLUYUM''
5
''HAK ETTİĞİMİZ BİR ŞAMPİYONLUK''
Alperi Onar: "Çok gururlu ve mutluyum. Takım arkadaşlarımla inanılmaz gurur duyuyorum. En başından beri bunun için mücadele verdik. Hayallerimizden vazgeçmediğimiz için çok mutluyum. Özellikle Fenerbahçe'nin çok hak ettiği bir şampiyonluk. Sene başında da Süper Kupa kazandık. Bunların karşılığını aldığımız için çok mutluyum."
''HAK ETTİĞİMİZ BİR ŞAMPİYONLUK''
4
''BAŞKANIMIZA HEDİYE OLSUN''
Genel Menajer Nalan Ramazanoğlu: "İki defa üst üste şampiyon olduk. İnanılmaz bir duygu. Oyunculuk kariyerimde görmemiştim ama burada şampiyon olmak ayrı bir şeymiş. Herkesin çok fazla emeği var. Camiamıza hayırlı olsun, başkanımıza da hediyemiz olsun."
''BAŞKANIMIZA HEDİYE OLSUN''
3
''ÇOK MUTLUYUM''
Napheesa Collier: "Bu taraftarlar önünde böyle bir şampiyonluk yaşadığım için çok mutluyum. Tüm taraftarımıza teşekkür ederim."
''ÇOK MUTLUYUM''
2
''TÜRK BASKETBOLU GURUR DUYMALI''
Kayla McBride: "Çok mutluyum. Takımımla gurur duyuyorum. 6 yıldır buradayım, Türk basketbolu bu zaferle gurur duymalı. Taraftarımız çok destek oldu. Herkese teşekkürler."
''TÜRK BASKETBOLU GURUR DUYMALI''
1
''DAMARLARIMDA FENERBAHÇE VAR''
Kayla McBride: "Çok mutluyum. Aşırı duygusalım. Zor dönemlerden geçtik. Ben 4 yıldır Fenerbahçe'deyim. Damarlarımda Fenerbahçe akıyor. Fenerbahçe'yi çok seviyorum. Yıllardır Fenerbahçe'de emek veriyorum. Kaybettiğimiz zamanlar da oldu. Geri döndük. Çok mutluyuz. Muazzam bir kulübümüz, muazzam bir organizasyonumuz var. Biz bu sene de başardık. Tekrar bu başarıyı kazanmaktan ötürü gururluyum. Umarım bunu tekrarlayacağız."
''DAMARLARIMDA FENERBAHÇE VAR''