Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim'den tüm takıma: "Vazgeçmek yok"
8
TAKIM İÇİNDE SERT RÜZGARLAR
Ankaragücü deplasmanına 8 maçlık galibiyet serisiyle lider olarak giden Galatasaray hesapta olmayan bir yenilgi alınca takım içinde sert rüzgarlar esti.
7
OYUNCULARA CİDDİ UYARI
Teknik Direktör Fatih Terim'in lig sonuncusu karşısında alınan mağlubiyet ve oynanan oyun nedeniyle oyuncularını çok ciddi bir şekilde uyardığı öğrenildi.
6
HATALAR TEK TEK ANLATILDI
Hataları tek tek anlatan, yenilginin sebeplerini açıklayan Terim'in yaptığı uyarılar sonrası takımını Sivas maçı öncesinde de motive ettiği kaydedildi.
5
"SONUNA KADAR MÜCADELE"
Hala lider olmalarına karşın ellerindeki avantajı kaybettiklerini belirten deneyimli teknik adam kazanmak için sonuna kadar mücadele etmekten vazgeçmemeleri gerektiğini hatırlattı.
4
"HER ŞEYİ YAPACAĞIZ"
Terim ligde kalan 13 haftada şampiyonluk için ellerinden gelen her şeyi yapmaları gerektiğini oyuncularına hatırlattı.
3
"SİVAS'A ODAKLANIN"
Geçmişi geride bırakmaları gerektiğini, Ankaragücü maçını unutup pazar günü oynayacakları Sivasspor mücadelesine konsantre olmaları gerektiğini oyuncularına söyleyen Fatih Terim'in akılların Başkent'teki mücadelede kalmamasını istediği, Sivas karşılaşmasına odaklanmalarını gerektiğini hatırlattığı bildirildi.
2
"SİVAS TEHLİKELİ BİR RAKİP"
Terim'in "Sivas tehlikeli bir rakip. Son haftalarda kaybetmiyorlar. Ankaragücü maçındaki oyunun galibiyet için yetmeyeceğini gördük. Hakem hataları bir yana daha iyisini yapmamız gerekiyor. Sahamızda uzun bir galibiyet serimiz var. Yine kazanarak yolumuza devam edelim" dediği öğrenildi. (Fanatik)
1
SEZON SONU ŞAMPİYON OLACAĞIZ
Fatih Terim ayrıca, "Rakipler kazanır, kaybeder... Şu anda rakiplere bakmaya gerek yok. Biz kendi oyunumuzu oynayacağız ve kazanacağız. Yeni bir seri yakalayacağız. Sizlere güveniyorum. Sezon sonu şampiyon olacağız. Bu hafta hata yapmamalıyız. 3 puan alıp yolumuza bakacağız" ifadelerini kullandı.