Sporx Extra Arama Logo

Fatih Terim'den şampiyonluk açıklaması
5
FATİH TERİM'DEN OYUNCULARINA MESAJ

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, Göztepe maçı sonrasında öğrencilerine seslendi (Fanatik/Metin Karabaş)

4
G.SARAY'DA DİRİLİŞ ZAMANI
Üst üste gelen Rize ve Hatay mağlubiyetleri ardından yaşanan Karagümrük beraberliği sonrasında zirve yarışında ağır yara alan Galatasaray, Göztepe zaferiyle 3 maç sonra kazandı. Bu 3 puan şampiyonluk için yeniden umutlanan sarı kırmızılıları kenetledi.
3
SONUNA KADAR GİDECEĞİZ
Mücadelenin ardından soyunma odasında büyük bir coşku yaşanırken, teknik direktör Fatih Terim de oyuncularına şu sözlerle seslendi: "Ben size hep güvendim. Bunu da her zaman dile getirdim. Kazanırken de kaybederken de... Böyle oynadığımız sürece sonuna kadar gidip, neler olacağını göreceğiz" dedi
2
"BUNU KİMSE UNUTMASIN"
Fatih Terim ayrıca, "Daha önce yaptık, yine yaparız, Biz Galatasaray'ız. Kimse bunu unutmasın!" sözlerini kullandı.
1
"NASİPSE BAKACAĞIZ"

Sarı kırmızılı çalıştırıcı maçın ardından ise şöyle konuşmuştu; "8-18 demiştik. 6'yla ilgili bir şey dememi mi istiyorlar. Bakın şampiyonluklarımıza, geriden gelerek, vazgeçmeyerek, karakterimizi sahaya koyarak olmuştur. Galatasaraylı futbolcular, geriden gelerek, pes etmeyerek, iddialarından vazgeçmeyerek ve karakterleriyle şampiyonluklar kazanmıştır. Bugün de söylüyorum. Vazgeçmeyeceğiz. Şu ana kadar olan bölüm, bize yakışan değil. Benim Galatasaray'daki dönemlerimde pek aldığım netice değil. Hata varsa benimdir. Ben seçiyor oynatıyorum. Benim yanlışımdır. Onlar iyi niyetleriyle oynuyorlar. Zaman zaman hataları oluyor, futbol hatalar oyunu. 7 maçta her şey olur. Şampiyonluklar kazanılır, yitirilir. Sonuçta biz vazgeçmiyoruz. Nasipse, Allah izin verirse bakacağız."