Arama Logo

Fatih Terim: "İnanmayanla yollar ayrılacak!"

Ligde yaşadıkları düşüşün kendilerini asla karamsarlığa düşürmemesi gerektiğini söyleyen tecrübeli teknik adam "Bizi eskiler bilir, ne durumlardan gelip şampiyon olduk" dedi
6
FATİH TERİM: "İNANMAYAN GİTSİN!"

Son dört haftada 10 puan kaybederek zirvenin 6 puan gerisine düşen Galatasaray'da eleştiri okları Teknik Direktör Fatih Terim'e çevrildi.

5
OYUNCULARA GÖZDAĞI

Bir kere daha ocak ayını işaret eden Fatih Hoca, cuma günkü idmanda da oyuncularına gözdağı verdi.

4
"KARAKTERİMDE PES ETMEK YOK"

Ligin henüz başında olduklarını ve asla karamsarlığa düşmemeleri gerektiğini anlatan Terim "Benim karakterimde pes etmek yok. Aranızda eski olanlar beni ve bu takımın karakterini iyi bilir. Biz ne durumlardan, kapanmaz denilen farklardan gelip şampiyon olduk. Yine olmamamız için hiçbir sebep yok" ifadelerini kullandı.

3
"PERFORMANSINIZDAN MEMNUN DEĞİLİM"

Kötü görüntüyü hep beraber düzeltmek zorunda olduklarını söyleyen Fatih Hoca "Şunu açıkça gördük ki, üç günde bir maç temposuna bütün oyuncuların hazır olması gerekiyor. Bazılarınızın performansından memnun değilim." dedi.

2
"İNANANLARLA DEVAM EDERİZ"

Terim, "Şampiyonluğa inanan ve burada kalmak isteyenlerle devam ederiz. Ama bazılarınız isteksiz tavırlarıyla 'ben yokum' derse onunla da yolları ayırırız" diyerek aba altından sopa gösterdi.

1
MUSLERA: "DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ"

Kaptan Muslera da takım arkadaşları adına yaptığı konuşmada "Bundan sonra daha çok çalışıp bize yakışır sonuçlar alacağız" dedi. [Türkiye Gazetesi]