Arama Logo

Fatih Terim'in Fenerbahçe maçı planı: Kazanma odaklı
6
TERİM'DEN DERBİ ŞİFRELERİ

Galatasaray’da Fenerbahçe maçının şifresi belli oldu: Kontrollü baskı... Teknik direktör Fatih Terim, derbide yine hücum futbolunu tercih edecek ama savunma önlemleri de had safhada olacak. İşte Florya’da hazırlanan zafer planının detayları... (Milliyet/Nevzat Dindar)

TERİM'DEN DERBİ ŞİFRELERİ
5
KAZANMA ODAKLI

Trabzonspor’un aradaki puan farkını açması nedeniyle Fenerbahçe karşısında galibiyetten başka bir sonuç düşünülmüyor. Cim-Bom, uzun süre sonra dolu tribünler önünde maçın oynanmasının getireceği dopingle maça coşkulu ve tempolu başlanacak. Terim takımını tamamen kazanmaya odaklanmış şekilde hazırladı.

KAZANMA ODAKLI
4
HALİL - MUHAMMED FORMÜLÜ


Fatih Terim’in en çok ilerde hangi isme şans vereceği merak ediliyordu. Deneyimli hoca yapılan son iki taktik çalışmada en uçta Mohamed’e şans verirken, Halil’i Milli Takım’da oynadığı gibi ikinci forvet olarak denedi.

HALİL - MUHAMMED FORMÜLÜ
3
FEGHOULI FORMDA

Yıldız futbolcu, Cezayir Milli Takımı’ndan formda ve moralli döndü. Tecrübeli oyuncunun derbide yerini alması ve takımın en önemli kozlarından biri olması bekleniyor.

FEGHOULI FORMDA
2
KEREM GÜVENCESİ

Fatih Terim’in hücumda en güvendiği isimlerin başında Kerem Aktürkoğlu geliyor. Terim, A Milli Takım’dan formda ve moralli dönen Kerem’e saha içinde yine özgürlük verip inisiyatif almasını isteyecek.

KEREM GÜVENCESİ
1
GEÇİŞ HÜCUMLARINA DİKKAT

Fenerbahçe’nin kapanarak hızlı geçiş hücumları kovalayacağını planlayan Fatih Terim, savunma oyuncularını bu konuda uyardı.

GEÇİŞ HÜCUMLARINA DİKKAT