Sporx Extra Arama Logo

Falcao'dan Galatasaray'a; "Paramı verin gideyim"
8
G.SARAY GÖNDERMEK İSTİYOR

Çok büyük umutlarla transfer edilmesine rağmen golleriyle değil sakatlıklarıyla gündemde kalan Radamel Falcao'nun geleceği belirsizliğini koruyor.

7
NAMUSLU, ONURLU

Başkan Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde, "Ocakta ne olacağı belli olmaz" açıklamasını yapınca ayrılık ihtimali belirmişti. Cengiz şu ifadeleri kullanmıştı; " "Radamel Falcao çok haysiyetli bir insan, çok onurlu bir futbolcu"

6
FALCAO'YA İLK TEKLİF GİTTİ

Galatasaray yönetiminin, Falcao ile görüşerek, "Devre arası yolları ayıralım" teklifini sunduğu öğrenildi. Ancak gelen yanıt Sarı-Kırmızılılar'ı şoka uğrattı.

5
PARAMI VERİN GİDEYİM

1.5 yıl daha sözleşmesi bulunan 35 yaşındaki forvet, ancak ileriye dönük tüm alacaklarının ödenmesi durumunda takımdan ayrılmayı kabul edeceğini yönetime iletti.

4
9 MİLYON EURO

Bu rakamın 9 milyon Euro'yu bulması nedeniyle Galatasaray'ın eli-kolu bağlanmış durumda. Falcao krizinin nasıl çözüleceği merak konusu.

3
İKİ YIL DAHA SÖZLEŞMEM VAR

Galatasaray ile devam edecek misin? sorusuna Falcao, "Ne olacağını bilmiyorum. İki yıllık sözleşmem daha var, şimdilik kalmaya devam ediyoruz"

2
FUTBOLDAN SONRA MENAJERLİK

35 yaşındaki Falcao futboldan emekliliği konusu üzerine verdiği demeçte şunları söyledi: "Şimdilik bırakacağım günü planlamadım. Ne yapacağımı ben de merak ediyorum. Futbolun içinde kalarak bir şeyler yapmak isterim. Sanırım teknik direktör olmayacağım çünkü artık seyahat etmek istemiyorum. Bazı futbolcularım menajerliğini yapmak olabilir"

1
FALCAO'NUN SATILIK KABUSU