Sporx Extra Arama Logo

Falcao ve Muslera'dan endişelenen ailelerine: "Türkiye çok güvenli"
11
GALATASARAY'DA PANİK YOK
Galatasaray şu ana kadar koronavirüs kabusunu en fazla hisseden kulüp durumunda… Abdurrahim Albayrak, Fatih Terim ve Yusuf Günay'ın testlerinin pozitif çıkmasıyla büyük şok yaşayan Sarı-Kırmızılılar'da yetkili mercilerin ülke genelinde aldığı önlemler sonrası panik havası yok.
10
GELİŞMELERİ TAKİP EDİYORLAR

Cimbom'un iki uluslararası yıldızı Falcao ve Muslera'nın ailelerinin de gelişmeleri büyük bir endişe ile takip ettiği hatta iki futbolcuya "Yanımıza dönün" çağrısı yaptığı belirlendi.

9
ŞU ANDA ÇOK İYİYİZ

Ancak hem Falcao'nun hem de Muslera'nın ailelerine, "Bizi sakın merak etmeyin. Çok iyiyiz. Burada bütün önlemler alındı. Türkiye şu anda çok güvenli" yanıtını verdiği öğrenildi.

8
KİMSEDEN DÖNME TALEBİ YOK

Galatasaray'da şu ana kadar hiçbir yabancı futbolcudan yönetime "Evime dönmek istiyorum" diye bir talep gelmedi. Sarı- Kırmızılılar evlerinde bireysel çalışma programına devam ediyor.

7
TÜRKİYE BENİM İKİNCİ VATANIM

2011 yılından bu yana G.Saray forması giyen Fernando Muslera artık bizden biri oldu… Uruguaylı kaleci her seferinde, "Türkiye benim ikinci vatanım. Burada çok mutluyuz" ifadesini kullanıyor.

6
TÜRKİYE'DE ÇOK MUTLU

Dünyanın en önemli yıldızlarından biri olan Radamel Falcao ailesiyle birlikte Türkiye'de çok mutlu bir hayat sürüyor.

5
4
3
2
1