Sporx Extra Arama Logo

Ersun Yanal'dan 5 oyuncu ile özel görüşme
6

YANAL 5 İSİMLE GÖRÜŞTÜ

Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, Galatasaray derbisi öncesinde antrenmanda 5 isimle özel görüşme yaptı. (Sözcü / Sercan Hamzaoğlu)
5

PERFORMANSI DÜŞÜK İSİMLER

Performanslarıyla son haftalarda hedef tahtasına konan Altay Bayındır, Ozan Tufan Vedat Muriç’in yanı sıra Serdar Aziz ve Hasan Ali Kaldırım ile görüşme gerçekleştirdi.
4

OZAN'A KAPTANLIK MESAJI

Ozan’a kaptan olarak sorumluluklarını hatırlatan Yanal’ın, “Beşiktaş maçından sonra düşüş yaşadın. Her futbolcu böyle dönemden geçer. Takım kaptanı olarak sana çok güveniyorum” dediği öğrenildi.
3

SİZE GÜVENİYORUM

Vedat ve Altay’a da moral veren ve güvenini dile getiren Yanal’ın, “Sezon başı transferiniz için büyük çaba sarfettim. Hakkınızda bir ton haber yapıldı, eleştiri okları üzerimizde. Ben size sonuna kadar güveniyorum.” diye konuştuğu belirtildi.
2

KARİYER PERFORMANSI BEKLİYORUM

Diğer oyunculara da antrenmanda moral veren tecrübeli teknik adamın, “Derbide birçoğunuzdan kariyer performansı bekliyorum. Derbiyi kazanamazsak ligin geri kalanı bizim için çıkmaza girer” ifadelerini kullandığı kaydedildi.
1

ALİ KOÇ VE SEMİH ÖZSOY'DAN ZİYARET

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ve Başkan Vekili Semih Özsoy, ilk antrenmanda takımı yalnız bırakmadı. Oyunculara moral veren ikili, teknik direktör Ersun Yanal’la da görüştü. Sohbette Hocaya güvenlerini ileten Koç ve Özsoy, dergiye olan inançlarını da vurguladılar.