Sporx Extra Arama Logo

Erol Bulut'un Pelkas fikrine Mesut Özil engeli

Trabzonspor'u deplasmanda yenerek şampiyonluk yarışına yeniden katılan Fenerbahçe'de Erol Bulut zor bir tercihin eşiğine geldi. Pelkas'ın 10 numara pozisyonunda performansından memnun olan Bulut'un fikri Mesut Özil engeline takılıyor.
5
EROL BULUT'UN ZOR KARARI

Trabzonspor galibiyeti ile yeniden şampiyonluk yarışına tutunan ve üzerindeki kara bulutları dağıtan Fenerbahçe'de teknik direktör Erol Bulut, 10 numara mevkisi için zor bir kararın eşiğine geldi.

4
ÖZİL ÇIKTI, PELKAS 10 NUMARAYA GEÇTİ

Trabzonspor deplasmanında maça kanatta başlayan, Mesut Özil'in oyundan alınması ile ise 10 numaraya geçen Dimitrios Pelkas, attığı harika golle Fenerbahçe'ye altın değerinde bir 3 puan kazandırmıştı.

3
MESUT ÖZİL ENGELİ

Pelkas'ın 10 numaradaki performansından çok memnun olan Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut'un Yunan oyuncuyu tamamen forvet arkasında oynatma fikri ise Mesut Özil engeline takılıyor.

2
MESUT'U KÜSTÜRMEK İSTEMİYOR

Mesut Özil'i takıma henüz tam olarak adapte olmadan küstürmek istemeyen Bulut'un yıldız futbolcuya 11'de şans vermeye devam edeceği Pelkas ile Mesut'u saha içinde dönüşümlü oynatıp iki isimden de gol bölgesinde faydalanmaya çalışacağı öğrenildi.

1
MESUT VE PELKAS'IN PERFORMANSLARI

Fenerbahçe'ye ocak ayında transfer olan Mesut Özil, 6 maçta henüz gol ya da asist katkısı sağlayamadı. Pelkas ise bu sezon 28 maçta 8 gol, 6 asistle takımının en skorer isimlerinden biri olmayı başardı. (Takvim)