Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan İzlanda - Türkiye yorumları
7
TOROĞLU'NDAN DEĞERLENDİRME
Erman Toroğlu, İzlanda'ya 2-1 mağlup olduğumuz mücadeleyi değerlendirdi ve oynanan futboldan duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi.
6
"İNANILIR GİBİ DEĞİL
Arkada top gezdiriyorsun, hücuma çıkamıyorsun. İnanılır gibi değil. Deplasmanda oynuyorsunuz, arkada dörtlü ve ön libero oyuncuları pas yapıyorlar. Bu futbolun kuralı. En arkada oynayan adamdan topu alıp orta sahada pişireceksin. Adamlarda fazla bir şey yok. Fizik güçleri iyi. Kaptırdığımız toplardan gol yedik.
5
"OYNANAN TOPU ANLAMADIM"
Bugünkü oynanan topu anlamadım. Rakip kaleciyi 38. dakikada ve golde gördüm. Bu futbol değil. Kötü oynuyoruz. Arkada top kaptırdın, gol pozisyonuna girdiler. Fransa maçı bizim için iyi olmamış. Fransa maçı bizim kalçamızı havaya kaldırmış.
4
"OZAN BİR ŞEYLERİ DEĞİŞTİRMELİ"
Ozan Tufan, gidiyor ama geri dönerken dolmuşa binmesi gerekiyor. Bazı şeyleri hocanın değiştirmesi lazım. Mutlak değişiklik yapacaktır. Kalecimiz iyi işler yaptı arkada.
3
"DENİZİ GEÇTİK, DEREDE BOĞULDUK"
Fransa maçından sonra bu maçı kaybetmek beni üzdü. Denizi geçtik, derede boğulduk. İzlanda’nın hiçbir inceliği yok. Top sekti, bilmem ne oldu gol yedik. İkinci yarı topu indirip topa basınca adamlar zor duruma düştü ve vakit geçirmeye çalıştılar. Şenol Kardeşim, buna göre bir takım çıkarsaydın…
2
"HAKEM FAULLERİ GÖRMEDİ"
Böyle top şişirirsen bunlar çıkar çıkar atarlar. Yazık oldu. Bunlara karşı çizgiye inip oynayacaktın. Yusuf ve Abdülkadir ile başlayabilirdi. Hakemin çok zararı olmadı. İki takıma da zararsız maç yönetti. Türkiye’de faul denecek pozisyonları görmedi.
1
"FRANSA'YA YENİLSEYDİK"
Fransa'ya büyük hava yaptık. Fransa'ya yenilip, bunları yenseydik, bence daha iyi olurdu. Fransa maçı galibiyeti, bunları yenince bir şey ifade ediyordu. Fransa maçı galibiyeti haybeye gitti.