Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan gündem değerlendirmesi!
7
TOROĞLU'NUN DERBİ MESAJI
Erman Toroğlu, A Spor ekranlarında değerlendirmelerde bulundu ve Galatasaray - Fenerbahçe derbisi öncesi tartışma yaratan ifadeler kullandı.
6
"ÇOK NET BİR TEZGAH VAR"
"Çok net bir tezgah var. Büyük resmi görüyor gibiyim de tam görmeden bir şey diyemem. Ama tezgah var. Fatih Terim bir konuşma yapıyor, 4 maç veriyorsun, 3'e indiriyorsun. Sonra Ali Koç konuşuyor. Ali Koç'un konuştuğu cümleler için de benim takıldığım 2 cümle var. 'Fatih'in sicili bozuk' diyor. Tamam da, Ali Koç geçmişte 2 yıl ceza aldı, 1'e indi. Fatih Terim'in 1 yıllık cezası var mıdır acaba, toplam? O ceza duruyor, o zaman onun da sicili bozuk."
5
"SEN DAHA DÜN GELDİN!"
"Benim anlamadığım bir olay var. Ali Koç, 'Bunların fıtratında var.' diyor. Bunların fıtratında dediği grup Galatasaray. Arkadaşlar, cin olmadan şeytan olmayın. İnsanları birbirine kırdırırsınız sonunda. Yani Galatasaray'ın tamamının sicili bozuk! Ya Ali Koç, sen insanları birbirine kırdıracak mısın? Bunun fıtratında var dese Fatih Terim, bunların fıtratında dediği zaman Galatasaray camiası. Hadi buyur Ali Koç, temizle bakayım. Yarın bir şey olursa baş sorumlu sensin. Daha da olacak bir şeyler, sen daha dün geldin."
4
"TERİM'İN ADI 2 STADA VERİLDİ"
"Benim anlamadığım bir şey var. Ey Tahkim Kurulu üyeleri, Disiplin Kurulu üyeleri, ey Ali Koç! Fatih Terim'in bu kadar sicili bozuk (!), Türkiye Cumhuriyeti, Fatih Terim'in adını 2 stada verdi, Ali Koç'un adı stada verildi mi? Veren de devlet. Bazı şeyleri konuşurken her arkadaşın dikkat etmesi lazım."
3
"FUTBOL, MASAYA TAŞINMAYA BAŞLADI"
"Bu yıl Türkiye'de futbol masaya taşınmaya başladı, bu çok tehlikelidir. Sahadan alındı, masaya taşınıyor. Çok net taşınıyor, ben bunu görüyorum. Grup, ekip halinde bir tuhaflık var."
2
"FALCAO'YA NASIL TOP GELECEK?"
Belhanda'nın yerine oynayacak oyuncu yoksa mecburen oynar. Ben Galatasaray'ın Falcao ile nasıl oynayacağını merak ediyorum. Falcao'ya kenardan top getireceksin, duvar pası yapacaksın. Onu topla ceza sahası içinde buluşturacaksın. Falcao bazen fazla geriye geliyor. Galatasaray'ın iki stoperi gereğini yaparlarsa Falcao'ya yardım ederler ama arkaya kaçarlarsa takımı geriye çekerler.
1
"İKİ TAKIMDAN DA KEYİF ALMIYORUM"
Ben Fatih Terim'in top toplayıcı çocukları çalıştırdığını bile biliyorum. Bu tip maçlarda çok psikolojik baskı oluyor. Fenerbahçe iyi kavga veriyor ama Galatasaray vermiyor. Galatasaray'ın teknik kapasitesi yüksek oyuncuları var. Şapkadan ne çıkacak ben de merak ediyorum. İki takımda da oyun eksiği var. Ben iki takımdan da keyif almıyorum.