Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan A Milli Takım değerlendirmesi
13
TOROĞLU: "İNANILMAZ!"
Spor yorumcusu Erman Toroğlu, A Milli Takımımızın Fransa ile oynadığı karşılaşmayı değerlendirdi.
12
"FRANSIZLAR'A GÜVEN OLMAZ"
Bu Fransızlar'a hiç güvenmeyeceksin. Bir iş ayarlarlar, bir hakemi maça atarlar, 3-0 yaparlar. Hiç güvenilmez adamlar.
11
"TARAFTARLARIMIZ ÇOK SAKİN KALDI"
Taraftarlarımız çok sakin bir şekilde maç izlediler, Deschamps da söylüyor. Fransız nüfusunda olan Türkler çok. Çok kışkırttılar bizimkileri ama çok sakin kaldılar. Tebrik ederim.
10
"MERİH DEMİRAL... İNANILMAZ!"
Merih Demiral... İnanılmaz! Havaya çıkıyor hırsla, eğilerek vuruyor. O kadar yükseğe çıkıyor ki eğilerek vuruyor. Düşünebiliyor musunuz?
9
"KUMAR OYNAYANLAR YOK ARTIK"
Sabah 7'lere kadar kumar oynayan, uçakta adam döven oyuncular yok artık. Bu takım, benim Milli Takım'ım. O takım benim takımım değildi.
8
"ESKİLERİN HİÇBİRİ GELMESİN"
Sabah saat 10'da antrenman varken kimse çıkmıyordu sahaya. Neden? Sabah saat 6 buçukta uyumuşlar, idmana gelmiyorlar! O adamların hiçbirini istemem bu Milli Takım'a. Bu çocukların hepsini bozarlar, hepsini.
7
"BU HAREKETLERİ ÇOK SEVİYORUM"
Merih'in forması yere düşüyor, kaldııyor öpüyor. Bana böyle adam lazım. Gol atmış, asist yapmış benim için önemsiz. Ben bu hareketleri çok seviyorum. Benim Milli Takım'ım bu! "Bana jeep alın, para verin, kumar oynuyorum" diyen adamların takımı değildi benim takımım.
6
"MERİH, CAN-I GÖNÜLDEN YAPIYOR"
Bazı oyuncular, bu hareketleri göstermelik yaparlar yalandan. Ancak Merih bunu içinden, can-ı gönülden yapıyor.
5
"GÜNEŞ'İN HAKKINI DA VERECEĞİZ"
Şenol Güneş'in hakkını da vereceğiz, tebrik de edeceğiz ancak eleştireceğiz de. Çünkü bu Milli Takım, bizim takımımız. Hangimiz Şenol Güneş'e hayır dedik. Lucescu'yla olacak gibi değildi ya.
4
"YAKALAMIŞKEN BAYILTACAKSIN"
Yakalamışken adamı öpeceksin. Basket Milli Takımı, ABD'yi az daha yeniyordu, yenemeyince yıkıldık dediler. Yani demek istediğim, fırsat ayağına gelmişken bayıltacaksın. Bugün fırsatımız da vardı. Fransa'yı orada yenebilirdik.
3
"FRANSIZLAR'IN AKLI BİZDE"
Fransızlar'ın aklı hep bizde ya. Neden biliyor musunuz? Hatay yüzünden. Atatürk, hastayken, Hatay'a gitti, Fransızlar'a "Hadi gelin alın kolaysa" dedi. Atatürk oraya gitmeseydi belki daha çok yaşayacaktı ama "hadi kolaysa gelin alın" dedi ve vermedi orayı.
2
"ARTIK OFSAYTTA KALMA BURAK"
Ey Burak kardeşim, yıllardır bu işi yapıyorsun. Yardımcı hakemin 30 cm gerisinde dur. Yardımcı hakem son adama bakar çünkü. Ofsayt bayrağının gerisinde dursan çok güzel olacaktı. Bu ofsayt oldu, ikincisi geldi gol yaptık. Neden yaptık? Kaan hakeme baktı çünkü. Ofsaytta durmayacaksın!
1
"SİNEKTEN YAĞ ÇIKARACAKSIN"
Santrforsan sinekten yağ çıkaracaksın, düşmeyeceksin. Ayakta duracaksın. Burak Yılmaz düşüyor.