Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'dan Gaziantep-Fenerbahçe maçı yorumları
6

TOROĞLU'NDAN G.ANTEP-F.BAHÇE YORUMLARI

Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan maç sonu programında Fenerbahçe'nin Gaziantep'i 2-0 mağlup ettiği mücadeleyi değerlendirdi.

5

"KART GÖRMEK İSTİYOR, KAFAYA KOYMUŞ"

Muriqi pozisyonda adama giriyor. O pozisyon sarı kart ama hakem kartı vermiyor. Ondan sonra da topa vuruyor. Muriqi kart görmek istiyor, kafaya koymuş. Hakemi zorluyor. Kart görmese üçüncü hareketi de yapacak.

4

"HAKEM GÖSTERMESE YİNE YAPACAK"

Hakem vermeyince Muriqi ikinci kartı girdi. İlk pozisyon sarı kartlık ama hakem vermedi. Vedat Muriqi adama gidiyor, çakıyor, bu sarı kart. Hakem göstermeyince bir daha yapıyor. Muriqi kart görmek istiyor ve hakemi zorluyor. Birincide hakem göstermiyor, ikincide topa vuruyor. Hakem göstermese yine yapacak.

3

"MURIQI BU OLAYDAN YARA ALDI"

Vedat Muriqi bu olaydan yara alır mı, almaz mı? Yara aldı. Keşke yapmasaydı. Bugün Beşiktaş’ın kemik seyircisi, Burak Yılmaz’ı hala kabul etmiyor. Bu işler böyledir. Kabul etmez seyirci.

2

"AYNI ŞEY DEĞİL"

Atletico Madrid - Real Madrid maçında uzatmalar biterken adam gole gidiyordu, oyuncu indirdi ve kırmızı karttan atıldı. Bunu yaparım. Aynı şey değil.

1

"EMRE, SPORTİF DİREKTÖRLÜĞE GEÇMELİ"

Emre'yi şu ana kadar iyi bulmadım. Artık Emre de karar verme zamanına geldi. Sportif direktörlüğe geçme zamanı. Emre belli bir süre alabilen bir oyuncu. Bugün pek bir şey yapamadı. Ama duran topları çok iyi kullanıyor.