Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'dan Fransa maçı öncesi yorumlar
5
ERMAN TOROĞLU'DAN AÇIKLAMALAR
Erman Toroğlu, A Spor'da katıldığı programda Fransa - Türkiye maçı hakkında yorumlarda bulundu
4
"İŞİ KURTARIRIZ"
"Bizim şu anki çift santraforlarımız 90 dakika oynayacak pozisyonda değiller. Bir devre Burak, bir devre Cenk oynar işi kurtarırız. 45'er dakika iyi oynarlar. Şenol Güneş, "ne var ne yok 45 dakika iyi oynayın, duruma göre ben seni alıcam" diyebilir. İkisi de maçın sonunda yorgunlardı dikkat ederseniz."
3
"YUSUF TİPİNDE BİR ADAM"
"Mesela bu tip maçlarda benim aradığım tek bir oyuncu var o da Cengiz. Bir de Yusuf'u oynatıcak mı? Oynatmayacak mı bilemiyorum ama Yusuf tipinde bir adama ihtiyacımız var bizim. Yusuf ve Cengiz tipinde bir adamımız olsaydı iyi olurdu diyorum. Hem giriyor çıkıyor, hem ceza alanında oynuyor. Hem ayağına çok hakim ve Fransa'da oynuyor falan.. Burada Şenol Güneş'e çok iş düşüyor"
2
"KORKUYORUM"
"Ben en çok arka dörtlüden korkuyorum. Yan toplarda çok kaptırıyorlar bunu Fransa'ya karşı yapmayacaksın abi. Diğer takıma yap tamam sorun olmaz ama Fransa'ya karşı yaparsak bizi bitirirler"
1
"MAYMUN YAPARLAR BİZİ"
''Orta alanda kalabalık olup topla mümkün olduğu kadar fazla oynamalıyız. Çok fazla top almaya gidersek maymun yaparlar bizi. Biz topla ne kadar fazla oynarsak, topu ne kadar kaleden uzak tutarsak bizim için iyi olur. Topu fazla verip, topu fazla almak istersen Fransa bizi ezer"