Arama Logo

Erman Toroğlu'nun Galatasaray-Göztepe maçı yorumları
8
ERMAN TOROĞLU'NUN YORUMU
Erman Toroğlu Galatasaray'ın Göztepe'yi 2-1 mağlup ettiği maçı A Spor'da yorumladı.
7
"BU LİGDE BU KADAR TAKIM FAZLA"
"Türkiye Ligi 20 takım, sonda Rize, Giresun, Göztepe, Kasımpaşa ve Yeni Malatya. Bu takımları aldınız baksanıza bu takımlar yok, iyi takım değil diyorsunuz izlerken. Neden şişiriyorsunuz o zaman. Fazla takımla Türkiye ligi oynanmaz zaten kalite yok. Pandemiden çıkmışsın, sakatlar çok. Bunu çıkarttınız, bu takımlar da böyle oynuyor işte"
6
"YEDEK KULÜBELERİ PERŞEMBE PAZARI"
"Bu yedek kulübeleri rezaleti nedir. Yine yedek kulübesi Beşiktaş pazarı gibi, Beşiktaş pazarı da daha düzgün, Perşembe pazarı diyebiliriz. Hakem bununla uğraşamaz ki, neler oluyor. Zeminler, yedek kulübeleri de hazır olacak. Hiç bir teknik adam orada duramaz, 5 kişi çıkıyor, arkasından 5 kişi daha orası karışıyor bi anda. İngiltere Ligi ne kadar güzel diyorsunuz ama orada düzen var işte bu işler yok"
5
"F.BAHÇE VE G.SARAY ARASINDA FARK VAR"
"İki saat önce Fenerbahçe, sonra Galatasaray maçını izledim. İki takım arasında fark var. Takım ruhu, arkadaşlık Fenerbahçe ağır basıyor. Fenerbahçe 5-1 veya 6-1 kazanabilirdi. Galatasaray da Göztepe'ye karşı kaybedebilirdi. Hatay geçen seneki Hatay değil ama Göztepe'den daha iyi takım. Galatasaray iyi değil, sadece kazandı. Bu tarz mücadele başka takımlara karşı olursa dişli takımlara karşı olmaz. Günü kurtardı, Fatih Terim 3 puanı aldım diyorsa bir yerde patlar"
4
"KÖTÜ HAKEMLER GÖNDERİLDİ, GERİ GELDİ"
"VAR'da görev yapan arkadaşlardan 4'ünü düşürdüler bu sezon. Sonra ne olduysa oldu itiraz ettiler, itirazları kabul oldu. İyi hakem olmadıkları için düşürdüler bunları. Kardeşim hakemler iyi değilse neden VAR'a getiriyorsun"
3
"MORUTAN'I NİYE ALDILAR?"
"Morutan'ı niye aldılar, oyun beyni olsun diye. Bugün gol attı ama attığı gol de gol değil. Gençlik parkında attırmazlar öyle golü. Olacak şey değil. Bunu ne diye aldılar, ben göremedim."
2
"PEREIRA DAHA İYİ ŞÖFÖRLÜK YAPIYOR"
"Elindeki kadroyu Fenerbahçe teknik direktörü daha iyi kullanıyor Galatasaray'ın teknik direktörüne göre. Daha iyi şöförlük yapıyor. Lastik mi değişecek nereden gidilecek Fenerbahçe'nin hocası daha iyi yapıyor. Fenerbahçe'de kadroyu yaparken belli yerlerdeki belli adamları koyuyor Pereira, teferruatlarla oynuyor."
1
KRİTİK POZİSYONLAR

- Göztepe'nin attığı gol kafadan da ayaktan da ofsayt.
- Alpaslan'a yapılan hareket net penaltı.
- Cicaldau'nun elle oynadığı pozisyon net penaltı.