Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Erman Toroğlu'ndan Beşiktaş - Fenerbahçe yorumu
8
ERMAN TOROĞLU'NUN DEĞERLENDİRMELERİ
Erman Toroğlu A Spor'da Beşiktaş - Fenerbahçe maçının değerlendirmesini yaptı.
7
"FENERBAHÇE'DE GHEZZAL GİBİSİ YOK"

"Fenerbahçe'nin yedek kulübesi iyi de orada Ghezzal yok. Girmeden önce Beşiktaş mekanik, girdikten sonra baya teknik. Attığı toplar da forvetlerin tam istediği gibi. Bu kadar oynayabildiyse 60'ta girseydi. Farklı bir oyuncu çünkü."

6
"HERKES MEMNUN, SEYİRCİ DEĞİL"
"Beşiktaş memnun kaybetmedi, Fener de memnun kaybetmedi, hakem de memnun üzerine fazla bir şey yıkılmayacak. İzleyenler memnun değil sadece"
5
"BİR GOL GELSEYDİ ÇOK ŞEY OLURDU"

"Bu maçtan çok şey bekledik, gol gelseydi çok şey olurdu, gol yememek için her şeyi yaptı iki takım da. Weghorst'un kafa topu kıl payı gitti, bir top da direkten döndü son anlarda."

4
"BEŞİKTAŞ AYNI SİLAHLA KARŞILIK VERDİ"
"Fenerbahçe, bugün beklenilen oyunu oynayamadı. Bunda Beşiktaş'ın da rolü var. Aynı silahla karşılık verdi Beşiktaş. Fener ne yapıyorsa onlar da aynısını yaptı."
3
"KORA KOR FAKAT KALİTESİZ MAÇ"

"Fenerbahçe, baskılı oyunu seviyor ama aynı oyuna Beşiktaş da cevap verdi. Ben de yaparım senin kadar bu işi dedi ve yaptı da. Temposu yüksek gibi gözüken, kora kor fakat kalitesiz bir maç izledik."

2
"BEŞİKTAŞ HİÇ ÇALIŞMAMIŞ"
"Fenerbahçe ofsayt taktiğini iyi yapıyor değil mi? Bu ofsayt taktiğini yapan takımları bozmak kolaydır. Hiç çalışmamış ki Beşiktaş buna. Fener bunu yapıyorsa, sağ içte bir top aldın. Ortada iki kişi yem beklese, dışarıdan birisi bindirse arkası bomboş kalacak."
1
"HAKEMLERİN DE HATA YAPMA HAKKI VAR"
"Futbolcular hata yaptıktan sonra yorgundu vs. diyorsun. Bu hakem şimdiye kadar derbi yönetmedi. Bu hakemin ağabeylerinin nasıl maçlar yönettiğini iyi biliyorum. Kartları mümkün olduğu kadar çıkarmamaya çalıştı. Hakemlerin de biraz hata yapmaya hakkı var. Niyeti iyi mi o önemli. Bu maçtan iyi çıktı bence Volkan Bayarslan"