Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Mustafasilin işe yaramış"
9
ERMAN TOROĞLU YORUMLADI
Erman Toroğlu, Galatasaray'ın deplasmanda Göztepe ile oynadığı mücadeleyi ve başkan Mustafa Cengiz'in sözleri üzerinden yaşanan krizi değerlendirdi. İşte Toroğlu'nun sözleri...
8
"BÖYLESİNİ GÖRDÜNÜZ MÜ?"
Mustafasilin iş yapmış baya. Fatih'in Galatasaray'ının son 10 maçta falan böyle koştuğunu gördünüz mü? Uzun zamandır bu kadar koşarken görmedim, Mustafasilin iş yapmış, demek ki Galatasaraylı oyuncuların ihtiyacı varmış. Daha önceleri nerdeydiniz?
7
"SÖYLEDİKLERİ DOĞRU"
Galatasaraylı bazı yöneticiler ahkam kesiyor, kasetler falan geziyor etrafta. Kimse Mustafa Cengiz yalan söylüyor, Mustafa Cengiz'in söyledikleri yanlış, sahtekarlık yapıyor diyemiyor kimse. Konuşma şekli, zamanlaması yanlış olabilir ama adamın söyledikleri doğru. Doğru olmasa adamı duman ederler. Söyledikleri baya ağır. Kol kırılır, yen içinde kalır dedi Fatih Terim, yıllarda Galatasaray'da birbirlerine ateş edip, bir gün sonra birbirilerien sarılanları çok gördüm.
6
"SÖYLEDİKLERİ OLMADI DEMİYORLAR"
Mustafa Cengiz alenen söylemiş. Bir başkan, eğer futbolcusu parayı alıyorsa falan, onlardan farklı şeyler bekler, mücadele bekler, bilmem ne... Paraları alıyorsa oyuncular, başkanın konuşmaya hakkı vardır. Çıkın, şu söylediği yalan deyin, tamam. Herkes şunu söylüyor, 'Konuşma şekli ve zamanı yanlış' Söyledikleri doğru değil demiyorlar, söyledikleri olmadı demiyorlar. Adamın yoğurt yiyişi bu.
5
"KEREM'DE GOLCÜLÜK VAR"
Kerem'in attığı 2 gol de iyi vuruş, kolay vuruşlar değil. O çocukta iyi golcülük var demek ki, herkesin yapabileceği vuruşlar değil.
4
"KEŞKE HER MAÇTA TEPKİ OLSAYDI"
Eski Galatasaray gitmiş, yeni bir Galatasaray gelmiş. Keşke başkan her maçta tepki gösterseydi de şu mücadeleyi yapsalardı. Belhanda'yı arıyor musun şimdi?
3
"DEMEK Kİ BU LAZIMMIŞ"
Hoca, sen Galatasaray'ın teknik direktörüsün, aynaya hiç bakmadın mı? 1 yıl ceza almışsın, 3 maçta 1 tribündesin, gemiyi terk ediyorsun, gemiden kaçıyorsun. Başkanın demek ki burasına gelmiş, doğru da yapmış. Demek bu lazımmış.
2
"İLLA BİRİLERİ SAKATLANMALI MI?"
Bu oyuncuların oynaması için illa birilerinin sakatlanması mı gerekiyordu? Mustafa ile Falcao olsa, bu çocukları yine göremeyeceğiz. Kerem, kendi ceza alanının kenarında sarı kart gördü, orada beklemiyor.
1
"HAKEMLİK BİR ŞEY YOK"
Hakem için çok bir şey olmadı. Kırmızı kart uygulaması yapacaktı, doğruydu ve ofsayt ile geri aldılar. Ofsayt için çok beklediler, neden beklediler anlamadım. Çok açık ofsayttı.